Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pięknym za nadobne (Farma Abernathych) | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Pięknym za nadobne (Farma Abernathych)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Blake'm na Farmie Abernathych (M1,7).

Porozmawiaj z Blakem na farmie Abernathych aby otrzymać zadanie. - Pięknym za nadobne (Farma Abernathych) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Porozmawiaj z Blake'm na farmie Abernathych aby otrzymać zadanie.

Zadanie otrzymasz od Blake'a Abernathego znajdującego się na swojej farmie. Twoim celem jest odnalezienie medalika należącego do zamordowanej przez bandytów córki farmera.

Musisz udać się na północny wschód do Stacji Satelitarnej USAF Olivia. Pokonaj kilku bandytów i wejdź do środka. Uważaj na rozstawione pułapki. Musisz się przebić przez kilka pomieszczeń pełnych bandytów. Sukcesywnie eliminuj kolejnych wrogów. Medalik, którego poszukujesz jest w czerwonej skrzynce, w jednym z ostatnich pomieszczeń. Zabierz go i nie zapomnij przeszukać całego kompleksu.

Medalik znajdziesz w czerwonej skrzynce. - Pięknym za nadobne (Farma Abernathych) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Medalik znajdziesz w czerwonej skrzynce.

Teraz musisz tylko wrócić do Blake'a. Otrzymasz od niego trochę kapsli, a sama farma stanie się twoją osadą, w której możesz budować i rekrutować nowych członków.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kapsle, możliwość zabrania wszystkich rzeczy z farmy.