Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Full Dialogue Interface - poprawiony system dialogów | Mody do Fallout 4 poradnik Fallout 4

Chcesz korzystać ze znacznie lepszych i bardziej konkretnych dialogów w Fallout 4? Skorzystaj z poniższego moda, która zamienia formułę dialogowego koła na poszczególne wypowiedzi.

Wielu graczy nie może zrozumieć dlaczego twórcy Fallout 4 umieścili w swojej produkcji dialogi, które przypominają zgadywanki. Ciężko odgadnąć co kryje się pod słowem "Tak" czy też "Sarkazm", więc często nasza postać prowadziła rozmowę niekoniecznie w taki sposób jak chcieliśmy. Na szczęście ten mankament naprawia modyfikacja o nazwie Full Dialogue Interface.

Mod sprawia, że podczas dialogów od razu widoczna jest pełna wypowiedź naszego bohatera - Full Dialogue Interface - poprawiony system dialogów | Mody do Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Mod sprawia, że podczas dialogów od razu widoczna jest pełna wypowiedź naszego bohatera. Ponadto autor zaoferował wiele stylów interfejsu - różne ramki i czcionki wyświetlanych liter, numerowanie poszczególnych opcji czy też odświeżone koło dialogowe.

Instalacja

Modyfikacje instalujemy za pośrednictwem Nexus Mod Managera. Autor stworzył menu instalacyjne, w którym można wybrać pożądane opcje moda (wygląd interfejsu czy też język gry). Z tego powodu niewskazane jest ręczne wgrywanie modyfikacji.