Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ArcJet Systems | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

ArcJet Systems

ArcJet Systems jest dużą bazą wojskową położoną na wysokim wzgórzu w centrum Sektora Fort Hagen - ArcJet Systems | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

ArcJet Systems jest dużą bazą wojskową położoną na wysokim wzgórzu w centrum Sektora Fort Hagen. Składa się z niewielkiego obszaru na powierzchni oraz kompleksu kilkudziesięciu pomieszczeń ukrytych wewnątrz bunkra. Cała baza opanowana jest przez Syntków.

  1. Bazę najlepiej odwiedzić razem z Paladynem Dansem w ramach zadania Do Broni! Będzie on ci pomagał przejść przez wszystkie pomieszczenia i oczyści je z wrogów. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się przeszukiwaniem pomieszczeń, skrzyń oraz pokonanych wrogów.
  2. W kompleksie znajdziesz sporo sejfów oraz terminali na poziomie zaawansowanym lub nawet eksperckim. Wewnątrz nie znajdziesz jednak nic ciekawszego niż amunicja i medykamenty. Przeważnie obok trudnego sejfu znajduje się terminal, który po zhakowaniu pozwala otworzyć sejf. Tak więc masz wybór - użyć otwierania zamków lub hakowania.
1 - ArcJet Systems | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. W jednym z pomieszczeń znajdziesz magazyn Nauka z Teslą, który sprawia, że broń energetyczna zadaje 5% więcej obrażeń przy trafieniach krytycznych.