Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

OCDecorator - dekorowanie i rozbudowa osady | Najlepsze mody do Fallout 4 poradnik Fallout 4

Opcje dostępne w Fallout 4 nie pozwalają Ci stworzyć wymarzonej bazy wypadowej? Poniższy mod poszerza możliwości w dekorowaniu siedziby.

Wśród graczy Fallout 4 znajduje się wielu miłośników budowania osad. Zabawa w zarządcę lokacji wiąże się również z dekorowaniem i dopieszczaniem poszczególnych budynków. W tej czynności doskonałą pomocą jest mod OCDecorator.

Modyfikacja sprawia, że wszystkie przedmioty, które do tej pory były używane tylko do przerabiania na surowce, mogą zostać użyte jako statyczne dekoracje - OCDecorator - dekorowanie i rozbudowa osady | Najlepsze mody do Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Modyfikacja sprawia, że wszystkie przedmioty, które do tej pory były używane tylko do przerabiania na surowce, mogą zostać użyte jako statyczne dekoracje. Butelki, puszki, naczynia, zabawki, akcesoria kuchenne czy też środki czyszczące zostały dodane do listy dostępnej w trybie warsztatu i od teraz można je umieścić w dowolnym miejscu.

Wszystkie przedmioty są "przyklejane" do wybranego położenia, więc nie ma ryzyka, że wielogodzinne dekorowanie ulubionego budynku zostanie zniszczone. Umieszczone obiekty można ponownie zabrać do ekwipunku - odbywa się to z poziomu warsztatu.

Modyfikacja OCDecorator jest kompatybilna z płatnymi DLC. Jeśli jakieś posiadacie to nie zapomnijcie zaznaczyć ich podczas instalacji moda - wtedy pula dostępnych dekoracji będzie większa.

Instalacja

Modyfikacje można zainstalować za pośrednictwem Nexus Mod Managera. Autor przygotował menu instalacyjne, w którym wybiera się posiadane DLC, więc instalacja ręczna nie jest wskazana.