Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Napraw pompę wody (Garaż Atomowych Kotów) | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Napraw pompę wody (Garaż Atomowych Kotów)

Sposób odblokowania: porozmawiaj z Zeke w Garażu Atomowych Kotów (Atom Cats Garage) (M9,12)

Zeke - Napraw pompę wody (Garaż Atomowych Kotów) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zeke

Gdy wejdziesz na teren Garażu Atomowych Kotów od razu zagada do ciebie lider - Zeke. Zaleci ci rozmowę z Rowdy, która zleci ci oficjalnie zadanie. Polega ono na dostaniu się na Farmę Warwicków (Wawick Homestead), niedaleko na wschód.

Pompa wody na farmie Warwicków - Napraw pompę wody (Garaż Atomowych Kotów) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Pompa wody na farmie Warwicków

Znajdziesz tam pompę wody za drzwiami. Wejdź z nią w interakcję, by ją naprawić. Poinformuj o tym fakcie panią Warwick, od której dostaniesz pięć Ciastek błotniakowych (Mirelurk Cake). Wróć następnie do Rowdy.

Uważaj szczególnie na zabójczego robota w szeregach najemników - Napraw pompę wody (Garaż Atomowych Kotów) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Uważaj szczególnie na zabójczego robota w szeregach najemników

Gdy wrócisz do bazy Kotów zostanie ona napadnięta przez strzelców. Wystarczy, że postarasz się przeżyć - gang poradzi sobie z najeźdźcami nawet samodzielnie. Jeśli jednak chcesz uczestniczyć w walce, zwróć szczególną uwagę na wrogiego robota, który może wyrządzić w tym miejscu naprawdę wiele szkód.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kurtka skórzana i jeansy Zeke, zniżka przy handlu z Atomowymi Kotami, pięć Ciastek błotniakowych.