Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bractwo Stali (Brotherhood of Steel) | Frakcje w Fallout 4 poradnik Fallout 4

Bractwo Stali (Brotherhood of Steel)

Z Bractwem możesz spotkać się przed przybyciem głównych sił tej frakcji do Wspólnoty lub dopiero po tym wydarzeniu - Bractwo Stali (Brotherhood of Steel) | Frakcje w Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Z Bractwem możesz spotkać się przed przybyciem głównych sił tej frakcji do Wspólnoty lub dopiero po tym wydarzeniu

Pierwszy kontakt z Bractwem Stali może mieć różny kształt w zależności od decyzji podejmowanych w trakcie rozgrywki. Na wczesnym stadium gry możesz podjąć decyzję o odpowiedzeniu na sygnał alarmowy w okolicy Cambridge i dotrzeć do posterunku policji w Cambridge gdzie rozpocznie się quest Wsparcie ogniowe dotyczący pozbycia się grupy ghuli. Jeśli będziesz ignorował możliwość spotkania się z tą frakcją to podczas zaliczania głównego "niezależnego" zadania Dawni znajomi uaktywni się quest Bractwa Stali Pobudka dotyczący odwiedzenia statku powietrznego zacumowanego przy porcie lotniczym w Boston. Od momentu ukończenia któregoś ze wspomnianych startowych zadań Bractwa Stali możesz zajmować się kolejnymi questami tej frakcji, zarówno nadrzędnymi (pierwsze z nich to Do broni!) jak i pobocznymi (wiele z nich jest losowo generowanych).

W trakcie zaliczania głównego "niezależnego" zadania Poziom molekularny możesz (choć nie musisz) poprosić Bractwo Stali o pomoc w zbudowaniu teleportera. Jeśli zaliczyłeś wystarczającą liczbę poprzednich questów tej frakcji to otrzymasz taką pomoc. Dodatkowo Starszy Maxson poprosi bohatera o wykonanie zadania Wewnętrzny wróg.

Kolejnymi questami Bractwa Stali możesz zajmować się niezależnie od tego czy rozpocząłeś współpracę z Instytutem czy też nie. Musisz jednak wiedzieć o tym, że przystąpienie do zadania Instytutu Mass Fusion sprawi, że staniesz się automatycznie wrogiem Bractwa Stali.

Ostatni zestaw questów Bractwa Stali otwiera zadanie Powrót do służby. Zajęcie się tym zadaniem jest równoznaczne z nawiązaniem bliższych relacji z tym ugrupowaniem. Końcowe zadanie tej frakcji to Nuklearna alternatywa i dotyczy ono zniszczenia siedziby Instytutu. Po wykonaniu tego zadania możesz jeszcze zająć się drobnym questem Nowy świt, który dotyczy wyłącznie odbycia rozmowy ze starszym Maxsonem.