Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krypta 81 | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Krypta 81

Krypta 81 jest jednym ze schronów, które przetrwały wielka wojnę i nadal funkcjonują - Krypta 81 | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Krypta 81 jest jednym ze schronów, które przetrwały wielka wojnę i nadal funkcjonują. Na zewnątrz znajdziesz niewielkie obozowisko, w którym często przebywają wędrowni handlarze. Aby dostać się do schronu musisz wejść do jaskini. Mieszkańcy są do ciebie przyjaźnie nastawieni. Możesz tutaj wykonać kilka zadań, uzupełnić zapasy, a nawet, po jakimś czasie, dostać swój pokój.

  • W Krypcie 81 możesz wykonać kilka zadań: Krypta 81, Kici, kici, Opowiadania, Dziura w ścianie oraz Zależność.
  • Po wykonaniu misji Dziura w ścianie otrzymasz bardzo ciekawą broń oraz swój pokój w schronie [10]. Od tego momentu będziesz mógł także bez żadnych konsekwencji zabierać rzeczy z krypty (oprócz pokoi mieszkalnych). Możesz dzięki temu zyskać bardzo dużo cennych przedmiotów.
1 - Krypta 81 | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Znajduje się tutaj konsola, dzięki której otworzysz wejście do krypty. Automatycznie rozpocznie się zadanie Krypta 81, które polega na dostarczeniu 3 rdzeni fuzyjnych mieszkańcom schronu. Dopiero po jego wykonaniu będziesz mógł wejść do środka.

2. Winda zabierze cię na dolny poziom krypty. Gdy tylko z niej wyjdziesz zaczepi cię chłopiec, który zaoferuje za niewielką opłatą oprowadzenie po schronie. Jeśli posiadasz wysoki poziom charyzmy możesz go przekonać aby zrobił to za darmo.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie