Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zależność | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Zależność

Sposób odblokowania: Po zakończeniu zadania Dziura w Ścianie (Hole in the Wall) (M6,3).

Tina De Luca - Zależność | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Tina De Luca

Idź do pomieszczenia z zasilaniem, na piętrze koło szkoły. Znajdziesz tam Tinę de Luca, siostrę Bobbiego. Powie ci o jego uzależnieniu.

Pokój Bobbiego - Zależność | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Pokój Bobbiego

Znajdziesz go w pokoju na piętrze, naprzeciwko wejścia do elektrowni. Uważaj, gdyż dialog ma bardzo istotne znaczenie i nieodpowiedni dobór słów może doprowadzić do porażki. Musisz posiadać wysoką Charyzmę, by móc przekonać chłopaka, aby rzucił. Wybierz jedną z opcji (góra/dół), nie dawaj mu narkotyków ani nie obrażaj go. Jeśli w prosty sposób rozmowa się nie powiedzie, możesz spróbować ponownie.

Jeśli przekonałeś go, aby rzucił, wróć do Tiny, by zdać raport. Za ukończenie zadania otrzymasz trochę doświadczenia. Jeśli zadanie nie chce się zakończyć, porozmawiaj także z Rachel w lecznicy. Jeśli posiadasz wyjątkowo wysoką Charyzmę, możesz przekonać Tinę, by przeprowadziła się do jednej z twoich osad.

Alternatywne rozwiązanie: jeśli nie masz wystarczająco Charyzmy, możesz obrazić Bobbiego, wtedy dostaniesz przez niego zaatakowany. Zabicie go nie spowoduje przerwania zadania i po powrocie do Tiny otrzymasz doświadczenie. Nikt z mieszkańców również nie będzie miał do ciebie pretensji.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie, opcjonalnie: nowy osadnik do wioski (Tina)