Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Więc chodź, pomaluj mi miasto | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Więc chodź, pomaluj mi miasto

Sposób odblokowania: Musisz porozmawiać z Abbotem na Bazarze w Diamond City (M6,1).

Cele zadania:

  • Poszukaj farby w sklepie ze sprzętem
  • (Opcjonalne) Uzyskaj zieloną farbę
  • Wróć do Abbota
  • Pomaluj ścianę
  • Porozmawiaj z Abbotem

Spotkanie się z Abbotem

Abbot - Więc chodź, pomaluj mi miasto | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Abbot

Abbota odnajdziesz na obrzeżach Bazaru w Diamond City - będzie on malował jedną ze ścian. Porozmawiaj z tą osobą, a dowiesz się, że Abbot potrzebuje farby z okolicznego sklepu. W trakcie rozmowy możesz użyć wysoko rozwiniętej Charyzmy i poprosić o godną zapłatę. Otrzymasz wtedy zapewnienie, że za dostarczenie farby otrzymasz 125 kapsli zamiast standardowych stu. Opuść bazar i wyrusz w stronę lokacji Sprzętowisko (Hardware Store) zlokalizowanej w małej odległości na południowy-zachód od Diamond City.

Odnalezienie farby

Do Sprzętowiska prowadzi kilka różnych wejść - Więc chodź, pomaluj mi miasto | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Do Sprzętowiska prowadzi kilka różnych wejść

Po zbliżeniu się do Sprzętowiska zauważysz kobietę błagającą o pomoc, która wbiegnie do budynku. Jest to część zorganizowanej przez bandytów zasadzki, ale możesz mimo wszystko skorzystać z głównych drzwi, bo nie zostaniesz od razu napadnięty. Jeśli nie chcesz wejść do budynku głównymi drzwiami to sprawdź na przykład tyły sklepu. Uważaj jednak na rozstawionych tam co najmniej dwóch przeciwników.

Przejście przez piwnicę lub użycie tylnych drzwi pozwoli ci zaskoczyć bandytów - Więc chodź, pomaluj mi miasto | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Przejście przez piwnicę lub użycie tylnych drzwi pozwoli ci zaskoczyć bandytów

Bandyci ukrywają się niedaleko przejścia prowadzącego na zaplecze sklepu. Jeśli wybrałeś główne wejście to odszukaj zejście do piwnicy i przejdź wąskimi tunelami. Jeżeli wybrałeś tylne wejście do sklepu to od razu znajdziesz się za ich plecami. Niezależnie jak się zachowałeś postaraj się zakraść do przeciwników i zaatakować ich z zaskoczenia. Po rozpoczęciu walk korzystaj z wysokich półek jako zasłony i w szczególności uważaj na nieco silniejszego lidera bandytów - Demo.

Uzyskanie zielonej farby i dostarczenie jej Abbotowi

Poszukiwane farby - Więc chodź, pomaluj mi miasto | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Poszukiwane farby

Po zakończonych walkach możesz splądrować sklep. Poszukiwane farby znajdują się na jego tyłach (jeśli jesteś bardzo dobry w skradaniu się to możesz je ukraść bez atakowania bandytów). Podnieś niebieską i żółtą puszkę z farbą. Dobrze byłoby przy okazji zaliczyć opcjonalny cel tego questu i wymieszać obie farby żeby uzyskać najbardziej pożądany przez Abbota zielony kolor. Użyj do tego celu pobliskiego stanowiska do mieszania kolorów (Paint Mixer).

Po uzyskaniu zielonej farby powróć do Abbota. Porozmawiaj z nim i pomaluj na zielono kawałek ściany. Otrzymasz ustaloną wcześniej liczbę kapsli oraz dodatkową premię z tytułu dostarczenia zielonej farby.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kapsle.