Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prydwen | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Prydwen

Prydwen to ogromny statek Bractwa Stali, który przybędzie do Wspólnoty dopiero po wykonaniu kilku zadań z głównego wątku fabularnego - Prydwen | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Prydwen to ogromny statek Bractwa Stali, który przybędzie do Wspólnoty dopiero po wykonaniu kilku zadań z głównego wątku fabularnego. Do większości opcji będziesz miał dostęp dopiero po wykonaniu kilku misji dla Bractwa, a w niektórych przypadkach dopiero po dołączeniu do organizacji.

  1. Możesz tutaj sprzedać niepotrzebne rzeczy, a także uzupełnić zapasy. Teagan sprzedaje ogromne ilości amunicji oraz rdzenie fuzyjne, natomiast Cade sprzedaje medykamenty oraz może cię wyleczyć.
  2. Na statku Prydwen możesz przyjąć szereg losowych zadań pobocznych. Zlecają je: Quinlan, Teagan, Ingram, Kells oraz Neriah. Niektóre misje dostępne są dopiero w określonym momencie głównym wątku fabularnego Bractwa Stali.
1 - Prydwen | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. Znajdziesz tutaj praktycznie wszystkie występujące w grze warsztaty. Znajdują się one na dwóch poziomach głównego pokładu statku.
  2. Jeśli przyłączysz się do Bractwa Stali będziesz mógł korzystać z warsztatu dla pancerzy wspomaganych, a także otrzymasz jeden z nich.
  3. Nie zapomnij dokładnie przeszukać statku, zabranie większości rzeczy nie będzie traktowane jako kradzież, więc możesz zyskać sporo jedzenia, amunicji i medykamentów.