Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje ukończenie gry Fallout 4? poradnik Fallout 4

Na tej stronie poradnika do Fallout 4 dowiesz się, ile potencjalnie czasu zajmie ci przejście gry w najróżniejszych wariantach, takich jak same poruszenie wątku fabularnego, fabuły + wszystkich zadań pobocznych, których jest wiele w tym open world RPGu oraz w wariancie zdobycia wszystkich trofeów, kończąc grę na 100%.

  1. Jeśli chodzi o sam wątek fabularny Fallouta 4, to nie jest on aż tak długi, jakby mogło się wydawać. Wszystkie misje główne można ukończyć w przeciągu nawet 25-30 godzin. Wszystko zależy oczywiście od wybranego przez gracza poziomu trudności rozgrywki. Im poziom cięższy, tym trzeba mieć na uwadze, że może to znacząco wpłynąć na długość przechodzenia gry.
  2. Fallout 4 to pełnoprawny RPG z otwartym, post-apokaliptycznym światem, który jest całkiem sporych rozmiarów. Odkrycie wszystkich miejsc w świecie gry oraz wykonanie wszystkich zadań pobocznych może zabrać graczowi o wiele więcej czasu. W zależności oczywiście od wybranego poziomu trudności i indywidualnych preferencji przechodzenia gry, czas może być różny. Na normalnym poziomie trudności, wykonując wszystkie misje poboczne wraz z głównymi, czas potrzebny na dokonanie tego może wynieść nawet do 75-80 godzin.
  3. Dla zatwardziałych graczy, którzy chcą ukończyć Fallouta 4 na 100% wykonując wszystkie misje oraz zdobywając wszystkie trofea, czas potrzebny na to może wynieść nawet do 140-160 godzin. Jest to nie lada wyzwania, bardzo czasochłonne, jednak jeśli chce się zdobyć platynowe osiągnięcie za zdobycie wszystkich, duża ilość wolnego czasu jest naprawdę potrzebna.

Do tego dochodzą również mody, które dodatkowo wzbogacają rozgrywkę i wydłużają ją o kolejne godziny.