Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niedokończona sprawa | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Niedokończona sprawa

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Kapitanem Kellsem na statku Prydwen (M7,2). Zadanie będziesz mógł przyjąć dopiero po ukończeniu misji Powinność czy hańba oraz rozpoczęciu zadania Powrót do służby.

Cele zadania:

  1. Zabij Virgila (Kill Virgil)
  2. Zgłoś się do kapitana Kellsa (Report to Captain Kells)
Misja Niedokończona sprawa rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania Powinność czy hańba, pod warunkiem jednak że w głównym wątku fabularnym Bractwa zacząłeś przynajmniej zadanie Powrót do służby - Niedokończona sprawa | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Zabij Virgila

Misja Niedokończona sprawa rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania Powinność czy hańba, pod warunkiem jednak że w głównym wątku fabularnym Bractwa zacząłeś przynajmniej zadanie Powrót do służby.

Kells poprosi cię o zabicie Virgila, super mutanta - naukowca, który przebywa na morzu blasku. Udaj się do lokacji Rocky Cave wysuniętej maksymalnie na południowy zachód mapy. Wejdź do środka. Po krótkiej rozmowie, Virgil zaatakuje cię. Zabij go oraz zniszcz kilka robotów, które staną się wrogie w stosunku do ciebie. Wróć teraz na statek Prydwen i porozmawiaj z Kellsem. Otrzymasz od niego hełm do swojego pancerza wspomaganego.

Nagrody za wykonanie zadania: Punkty doświadczenia, hełm do pancerza wspomaganego - Niedokończona sprawa | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Nagrody za wykonanie zadania: Punkty doświadczenia, hełm do pancerza wspomaganego.