Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

University Point | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

University Point

University Point to sporych rozmiarów kompleks budynków uniwersyteckich opanowanych przez syntków - University Point | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

University Point to sporych rozmiarów kompleks budynków uniwersyteckich opanowanych przez syntków. W dwóch budynkach, które stanowią odrębne lokacje, możesz znaleźć sporo cennych przedmiotów.

W budynku na południu znajduje się wejście do podziemi, które możesz otworzyć używając terminala (poziom nowicjusza). W środku znajdziesz kolejny terminal (także poziom nowicjusza), który otwiera drzwi do skarbca. Znajduje się tam 2 sejfy na poziomie mistrza, 1 na poziomie zaawansowanym oraz kilka innych pojemników.

W jednym z sejfów na poziomie mistrzowskim znajduje się przycisk, który otwiera ukryte przejście w ścianie prowadzące do dalszej części kompleksu - University Point | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

W jednym z sejfów na poziomie mistrzowskim znajduje się przycisk, który otwiera ukryte przejście w ścianie prowadzące do dalszej części kompleksu. Znajdziesz tam m.in. legendarny karabin laserowy (Prototype UP77 "Limitless Potential").

Główny budynek kompleksu zajęty jest przez syntków oraz błotniaki. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, zwłaszcza w zamkniętych pojemnikach.

1 - University Point | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Na piętrze znajdziesz magazyn Nauka z Teslą. W tym samym pomieszczeniu znajduje się legendarny syntek.

2. W pomieszczeniu piętro niżej niż poprzednio znajdziesz rdzeń fuzyjny.

3 - University Point | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

3. Na parterze znajdziesz pomieszczenie zamknięte na mistrzowski oraz zaawansowany zamek (z dwóch stron). Stoi tutaj sejf, który możesz otworzyć za pomocą terminala. W środku znajdziesz m.in. Stealth-Boya.

4. Drzwi na poziomie eksperta. Dostaniesz się tędy do drugiej części budynku. Możesz też skorzystać z windy [5].

5. Winda, dzięki której dostaniesz się do drugiej części budynku.

6. W pomieszczeniu na drugim piętrze znajdziesz miniaturową bombę atomową oraz kilka innych cennych rzeczy.