Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rzadkie bronie i pancerze | Przeciwnicy i unikatowe przedmioty w Fallout 4 poradnik Fallout 4

Przykładowa rzadka broń - pistolet Kellogga - Rzadkie bronie i pancerze | Przeciwnicy i unikatowe przedmioty w Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Przykładowa rzadka broń - pistolet Kellogga

W grze Fallout 4 do odnalezienia jest wiele unikatowych broni oraz elementów pancerza. Część z nich zdobywa się w wyniku eksploracji świata gry i mogą one być na przykład ukryte w zamkniętych pojemnikach czy w większych skarbcach w lokacjach okupowanych przez wrogów. Unikalne przedmioty możesz też jednak pozyskiwać między innymi dzięki zabijaniu elitarnych przeciwników oraz rozwiązywaniu questów. Poniżej znajduje się zestawienie wybranych przez nas elementów ekwipunku, którymi warto się zainteresować. Lista ta uwzględnia jedynie te przedmioty, które można pozyskać bez większych kłopotów, czyli takie, które nie są powiązane np. z losowo pojawiającymi się na mapie przeciwnikami.

Uwaga! W drugiej kolumnie tabeli oprócz nazwy lokacji związanej z określonym przedmiotem znajduje się również odwołanie do jednej z naszych map. Przykładowo (M5,2) oznacza, że musisz otworzyć w naszym atlasie świata stronę z mapą sektora numer 5 (Cambridge) i odnaleźć na niej punkt numer 2 (Fabryka Samochodów Corvega).

Uwaga! Wiele wysokiej jakości broni i pancerzy możesz samodzielnie wytworzyć. Nie musisz polegać wyłącznie na "gotowych" przedmiotach pozyskiwanych w trakcie przechodzenia gry.

NAZWA I RODZAJ PRZEDMIOTU

LOKACJA

UWAGI

Agatha's Dress (Strój Agaty) - ubranie

Trinity Tower (M6,33)

Strój ten otrzymuje się po ukończeniu pobocznego zadania Owacje na stojąco, przy czym otrzymasz go tylko jeśli grasz kobietą (dla mężczyzny zarezerwowany jest strój Reginalda). Przedmiot ten gwarantuje zwiększenie Charyzmy aż o 3 punkty.

Alien Blaster Pistol (Pistolet laserowy obcych) - pistolet

Oberland Station (M6,2)

Broń tę trudno pozyskać, bo musisz najpierw zaczekać aż w świecie gry rozbije się statek latający obcych. Możesz usłyszeć eksplozję podczas podróżowania w pobliżu stacji Oberland Station. Po tym jak dojdzie do tego zdarzenia zbadaj obszar na wschód od stacji. Sprawdź miejsce katastrofy i odszukaj zielone ślady krwi, które zaprowadzą Cię do pobliskiej jaskini. W jaskini ukrywa się ocalały obcy, którego musisz zabić żeby móc zdobyć jego broń.

Big Boy (Duży Chłopiec) - miniatomówka (Grubas)

Bazar w Diamond City (M6,12)

Ta specjalna odmiana miniatomówki (tzw. Grubasa - Fat-Mana) znajduje się w ofercie handlarza Arturo Rodrigueza, którego możesz odnaleźć za dnia na bazarze. Oprócz doskonałych podstawowych statystyk jej unikalną właściwością jest wystrzeliwanie dodatkowego pocisku.

Cryolator (Kriolator) - karabin

Krypta 111 (M1,1)

Broń ta pozwala zamrażać wrogów i jest przez to bardzo wartościowa. Znajduje się ona w zamkniętej skrytce w krypcie, w której rozpoczynałeś grę. Możesz się po nią wrócić w dalszej fazie rozgrywki. Najlepiej jest zejść do krypty w towarzystwie Ochłapa (Dogmeata) i poprosić psa o odnalezienie skarbu. Sprawi to, że nie będziesz musiał osobiście męczyć się z trudnym zamkiem skrytki.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie