Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Concord | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Concord

Miasteczko Concord odwiedzasz w ramach zaliczania pierwszego głównego questu - Powrót z przeszłości - Concord | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Miasteczko Concord odwiedzasz w ramach zaliczania pierwszego głównego questu - Powrót z przeszłości. Jest tu sporo budynków, jednak do większości nie będziesz mógł nawet wejść. Na obrzeżach miasta spotkasz muchy mięsne. Dodatkowo podczas pierwszej wizyty w mieście konieczne okaże się wyeliminowanie wielu bandytów.

  1. W podziemiach miasta znajdziesz rdzeń fuzyjny. Będziesz mógł się tam dostać jednak dopiero po pokonaniu Szpona Śmierci.
  2. W budynku o nazwie Meta w Concordzie (Concord Speakeasy) znajdziesz sejf na poziomie zaawansowanym. W środku znajduje się trochę uzbrojenia oraz Stealth Boy, który sprawia, że na pewien czas jesteś niewidzialny. W tym samym budynku znajdują się drzwi zabezpieczone zaawansowanym zamkiem. W środku znajdziesz trochę uzbrojenia.
W mieście znajdziesz co najmniej 3 wejścia do kanałów. - Concord | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
W mieście znajdziesz co najmniej 3 wejścia do kanałów.
  1. W kilku miejscach miasta znajdziesz wejścia do kanałów. W sieci tuneli znajduje się sporo cennych przedmiotów, musisz jednak uważaj na przeciwników.