Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odzyskiwanie | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Odzyskiwanie

Sposób odblokowania: Musisz spotkać się w Instytucie (M5,6) z doktor Alaną Secord. Misja ta jest jedną z losowo odblokowywanych.

Cele zadania:

  • Zanieś schwytanemu syntkowi nadajnik
  • Wróć do Alany Secord
Zabij bandytów i przekaż nadajnik uwolnionemu syntetykowi - Odzyskiwanie | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zabij bandytów i przekaż nadajnik uwolnionemu syntetykowi

Zadanie to jest jednym z wielu losowych powiązanych z frakcją Instytutu. Najwcześniej może dojść do jego odblokowania po zaliczeniu zadania Człowiek i instytucja, oczywiście przy założeniu, że przystałeś na propozycję Ojca i dołączyłeś do tej frakcji. Spotkaj się w Instytucie z doktor Alaną Secord - w zależności od pory dnia odnajdziesz ją w sekcji nadzoru synktów (Synth Retention), w głównej sali Instytutu lub w jej osobistej kwaterze.

Zgódź się pomóc Alanie w uwolnieniu porwanego syntka. Syntetyk jest przetrzymywany przez bandytów w losowo wybranej lokacji ze świata gry. Po dotarciu na miejsce musisz rozprawić się z przeciwnikami i następnie przekazać syntetykowi nadajnik, dzięki czemu zostanie on teleportowany do Instytutu. Po wykonanym zadaniu powróć do Alany żeby zdać jej raport. Jeśli w trakcie rozmowy użyjesz Charyzmy i poprosisz o nagrodę to otrzymasz od niej 5 granatów plazmowych.

Uwaga - Zadanie to możesz powtarzać wiele razy. Musisz jedynie trochę odczekać zanim ponownie spotkasz się z Alaną. Przy kolejnej rozmowie dowiesz się od niej o nowym porwanym syntetyku.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, granaty plazmowe x5.