Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej | Centrum Bostonu - Sektor 6 poradnik Fallout 4

Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej

Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej jest opuszczonym budynkiem, do którego możesz dostać się przez otwarte okno - Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej | Centrum Bostonu - Sektor 6 - Fallout 4 - poradnik do gry

Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej jest opuszczonym budynkiem, do którego możesz dostać się przez otwarte okno. W pierwszej kolejności skocz na kontenery, następnie na pociąg, dzięki któremu będziesz mógł wejść na dach. Teraz musisz tylko przejść na druga stronę budynku, gdzie znajdziesz otwarte okno. W środku spotkasz kilka kretoszczurów.

  • W środku znajdziesz skrzynię na poziomie eksperta, trochę amunicji, terminal pozwalający na uruchomienie robota oraz zejście do Tunelu Mass Pike.
  • W pierwszym pomieszczeniu podziemnego kompleksu spotkasz kilka radraczanów oraz znajdziesz rdzeń fuzyjny.
1 - Centrum Racjonowania Policji Bostońskiej | Centrum Bostonu - Sektor 6 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. Po zejściu do dolnego pomieszczenia, wokół przewróconego pojemnika leżeć będzie duża ilość papierosów oraz alkoholu. Wśród tych rzeczy znajduje się także magazyn Taboo Tattoos. Obok znajdziesz także holotaśmę z hasłem do terminalu.
  2. Druga część kompleksu łączy się z dużą stacją metra. Możesz nią dojść do dwóch wyjść na powierzchnię, jednego na wschodzie, drugiego na zachodzie.
  3. W pomieszczeniu na północy, mniej więcej po środku kompleksu spotkasz grupę ghuli, w tym jednego świecącego.