Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wewnętrzny wróg | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Wewnętrzny wróg

Sposób odblokowania: Porozmawiaj ze starszym Maxsonem w Porcie Lotniczym Boston (M7,3) lub na statku Prydwen. Zadanie dostępne jest dopiero po zbudowaniu teleportu w ramach misji Poziom molekularny.

Cele zadania:

  1. Odnajdź doktor Li (Locate Doctor Li)
  2. Porozmawiaj z doktor Li w dziale zaawansowanych systemów (Speak to Doctor Li in Advanced Systems)
  3. Zdobądź dowody, by przekonać doktor Li (Retrieve Evidence to convince Doctor Li)
  4. Zanieś holotaśmę doktor Li (Bring the Holotape to Doctor Li)
  5. Zgłoś się do starszego Maxsona (Report to Elder Maxson)
Zadanie Wewnętrzny wróg otrzymujesz od starszego Maxsona - przywódcy Bractwa Stali we Wspólnocie - Wewnętrzny wróg | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Odnajdź doktor Li

Zadanie Wewnętrzny wróg otrzymujesz od starszego Maxsona - przywódcy Bractwa Stali we Wspólnocie. Będzie to jednak możliwe dopiero po zbudowaniu teleportu w ramach zadania Poziom molekularny z głównego wątku fabularnego Bractwa.

Twoim zadaniem jest odnalezienie doktor Li, która jakiś czas temu uciekła z Bractwa Stali i przyłączyła się do Instytutu - Wewnętrzny wróg | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest odnalezienie doktor Li, która jakiś czas temu uciekła z Bractwa Stali i przyłączyła się do Instytutu. Musisz ją przekonać do powrotu. Gdy dotrzesz do Instytutu idź cały czas przed siebie i zjedź windą na dół. Po wyjściu z pokoju Shauna udaj się na główny plac kompleksu. Tam odszukaj budynek Advanced Systems i wejdź do niego. Doktor Li będzie w jednym z pomieszczeń.

Możesz ją przekonać do powrotu dzięki swojej charyzmie. Niestety, nawet gdy masz tą statystykę rozwiniętą maksymalnie, jest duża szansa, że ci się to nie uda. Jest jednak inna możliwość. Doktor Li chce się dowiedzieć co się stało z jej kolegą. Poziom, na którym pracował, został zamknięty. Musisz się tam dostać i zbadać sprawę.

Zdobądź dowody, by przekonać doktor Li

Zhakowanie mistrzowskiego terminala pozwoli ci na kilkukrotnie szybsze wykonanie misji. - Wewnętrzny wróg | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zhakowanie mistrzowskiego terminala pozwoli ci na kilkukrotnie szybsze wykonanie misji.

Wyjdź z budynku i z głównego placu instytutu udaj się do budynku Bioscience. Aby dostać się na zamknięty poziom możesz przejść przez zagrodzone laserami przejście. Zrobisz hakując terminal obok (poziom mistrzowski). Unikniesz dzięki niemu konieczności przechodzenia przez całe zamknięte laboratorium.

Drugim sposobem jest włamanie się do pomieszczenia we wschodniej części budynku (zamek na poziomie nowicjusza) - Wewnętrzny wróg | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Drugim sposobem jest włamanie się do pomieszczenia we wschodniej części budynku (zamek na poziomie nowicjusza). Będąc w środku musisz cały czas iść przed siebie. Uważaj na automatyczne działka oraz pułapki. Kilkukrotnie na twojej drodze może stanąć jakiś terminal lub zamek (poziom nowicjusza). W końcu dotrzesz do pomieszczenia z kapsułami, w których są super mutanty. Obok komputera znajdziesz holotaśmę, którą musisz zabrać.

Teraz wróć do doktor Li w Advanced Systems. Po wysłuchaniu taśmy zgodzi się ona na powrót do Bractwa. Udaj się teraz do starszego Maxsona na statek Prydwen. Za wykonanie zadania otrzymasz trochę punktów doświadczenia.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia.