Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Cambridge Polymer Labs

Jest to zrujnowany budynek dawnego laboratorium - Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Jest to zrujnowany budynek dawnego laboratorium. Gdy tylko wejdziesz do środka zagada do ciebie robot Molly - zarządczyni tego miejsca. Zapyta się, czy nie chciałbyś pracować dla jej firmy. Jeśli się zgodzisz, zaprowadzi cię ona do pokoju po lewej, gdzie opowie historię firmy (musisz usiąść na krześle).

Po wysłuchaniu historii zaprowadzi cię ona w głąb kompleksu. Będziesz musiał wejść do komory odkażającej. Gdy tylko do niej wejdziesz rozpocznie się zadanie Cambridge Polymer Labs, które doprowadzi do opuszczenia przez ciebie pułapki.

1 - Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Od razu po wejściu do budynku przywita cię Molly - robot opiekujący się placówką.

2. Aby wysłuchać opowieści Molly, musisz siąść na krześle. Jest tylko jedno dostępne, więc wyboru nie masz za dużego.

3. Po wejściu do komory odkażającej drzwi zostaną zamknięte i rozpocznie się zadanie Cambridge Polymer Labs.

4. Gdy wyjdziesz na dziedziniec budynku zostaniesz zaatakowany przez dużą grupę ghuli.

Laboratorium wyposażone jest w odpowiednie urządzenia. - Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Laboratorium wyposażone jest w odpowiednie urządzenia.

5. Dolny Poziom - Pomieszczenie C2. Znajdziesz tutaj próbkę numer 11317. Tutaj także wykonujesz ostateczny eksperyment.

Górny Poziom - Pomieszczenie C1. Znajdziesz tutaj próbkę numer 49. W rogu pomieszczenia znajduje się wejście do szybu wentylacyjnego, którym możesz się dostać do pomieszczenia zabezpieczonego mistrzowskim zamkiem [6].

6 - Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

6. Górny Poziom - pomieszczenie C3. Pomieszczenie zabezpieczone jest zamkiem na poziomie mistrzowskim. Nie musisz go otwierać, możesz po prostu przejść tunelem wentylacyjnym [5]. Znajdziesz tutaj również próbkę numer 611.

Z tego miejsca, za pomocą terminala, możesz włączyć system obronny kompleksu. Sprawi to, że wszystkie wieżyczki zaczną cię atakować, ale też otworzysz drzwi prowadzące na zewnątrz i zaliczysz tym samym zadanie Cambridge Polymer Labs.

Dolny Poziom - pomieszczenia C4 i C5. Znajdziesz tutaj terminal, dzięki któremu otworzysz drzwi do pomieszczenia z reaktorem [7]. W dwóch pomieszczeniach znajdziesz próbki numer 65 oraz 413.

7. Dolny poziom. Pomieszczenie z reaktorem, możesz je otworzyć za pomocą terminala z pomieszczenia C4 [6]. W środku spotkasz napromieniowanego ghula.

8. W pomieszczeniu znajdziesz próbkę numer 3111.

9 - Cambridge Polymer Labs | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

9. Górny Poziom - biuro dyrektora. Pomieszczenie zamknięte jest na mistrzowski zamek. Zostanie ono otwarte przez Molly po ukończeniu zadania Cambridge Polymer Labs. W środku znajdziesz rdzeń fuzyjny oraz Periodyk Chirurgiczny Massachusetts.