Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Biuro Regionalne BANTBPiL | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Biuro Regionalne BANTBPiL

Budynek położony w północno-wschodniej części sektora - Biuro Regionalne BANTBPiL | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Budynek położony w północno-wschodniej części sektora. Zajęty przez bandytów, których spotkasz zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Przygotuj się na trudną walkę, gdyż wewnątrz znajduje się ich co najmniej kilkunastu. Przeszukaj także budynek naprzeciwko, a znajdziesz tam kilka cennych rzeczy.

1 - Biuro Regionalne BANTBPiL | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Terminal (poziom ekspercki) pozwala ci uruchomić robota policyjnego. Dzięki niemu znacznie łatwiej będzie ci pokonać dużą grupę przeciwników, którzy znajdują się w pokoju obok.

2. W pomieszczeniu znajdziesz terminal (poziom nowicjusza), który zawiera jedynie informacje o więźniach. W celi zabezpieczonej zamkiem (również poziom nowicjusza) znajdziesz trochę medykamentów.

3. W zamkniętym pomieszczeniu (poziom nowicjusza) znajdziesz trochę materiałów budowlanych i sejf na poziomie zaawansowanym. W środku amunicję, gotówkę i medykamenty.

4. W głównym pomieszczeniu posterunku znajdziesz sporo cennych przedmiotów. W jednym z biurek znajdują się dokumenty techniczne, które są potrzebne do wykonania zadania pobocznego dla Bractwa Stali.

5 - Biuro Regionalne BANTBPiL | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

5. W niewielkim pokoiku zamkniętym na zamek (poziom nowicjusza) znajdziesz czasopismo Spluwy i Kulki. W biurku znajduje się klucz do celi [2]. W ścianie znajduje się sejf (poziom ekspercki), który możesz otworzyć albo za pomocą wytrychu albo włamując się do terminala (poziom nowicjusza). Wewnątrz znajdziesz trochę amunicji oraz klucz do skrytki na dowody [6].

6. Skrytka na dowody zamknięta na zamek (poziom nowicjusza). Możesz ją otworzyć odpowiednim kluczem [5]. W środku znajdziesz Stealth-Boya, dużo amunicji, broni oraz innych cennych przedmiotów np. alkoholu i papierosów. Znajduje się tutaj także sejf na poziomie eksperta. Wewnątrz znajdziesz kolejne sztuki amunicji.