Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Homemaker - więcej budynków i przedmiotów w osadach | Najlepsze mody poradnik Fallout 4

Zapewnienie godziwego życia swoim osadnikom to niełatwe zadanie. W tym procesie mogą pomóc nowe budynki i przedmioty pochodzącego z poniższego moda. Rozbudowa osady z tym modem będzie o wiele bardziej interesująca.

Zapewnienie godziwego życia swoim osadnikom to niełatwe zadanie. W tym procesie mogą pomóc nowe budynki i przedmioty pochodzącego z poniższego moda.

Podczas rozbudowywania lokacji można w końcu trafić na sytuację, w której brakuje nam dodatkowych budynków. Z pomocą przychodzi modyfikacja Homemaker - Expanded Settlements.

Mod wprowadza do gry mnóstwo nowych budynków, które można umieszczać w osadach - domy, magazyny, szklarnie, wieże radiowe czy nawet latarnie morskie - Homemaker - więcej budynków i przedmiotów w osadach | Najlepsze mody - Fallout 4 - poradnik do gry

Mod wprowadza do gry mnóstwo nowych budynków, które można umieszczać w osadach - domy, magazyny, szklarnie, wieże radiowe czy nawet latarnie morskie. Nowości doczekała się nie tylko zewnętrzna strona wiosek, ale też wewnętrzna, gdyż modyfikacja dodaje również wiele przedmiotów dekoracyjnych. Od teraz w domach można umieścić nowe łóżka, krzesła, prysznice, wanny czy też ekspresy do kawy.

Autor dodał także nowe rośliny uprawne oraz różne źródła światła - latarnie, lampki stołowe oraz świece. Zadbał też o bezpieczeństwo osad wprowadzając nowe ogrodzenia, barykady, bariery wojskowe czy też mury.

Instalacja

Modyfikacja jest dostępna do zainstalowania poprzez Nexus Mod Managera. Podczas wgrywania moda możliwe jest wybranie dwóch opcjonalnych zmian:

  1. Streetlights Use Passive Power - łatka sprawia, że przebudowane latarnie z poprzednich wersji moda pobierają moc biernie z pobliskich źródeł energii, a nie podczas bezpośredniego połączenia.
  2. Unlocked Institute Objects - opcja natychmiastowo odblokowuje przedmioty i budynki Instytutu. Domyślnie są one dostępne dopiero po ukończeniu pewnego etapu w głównym wątku gry.