Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Poparcie towarzysza - jak sprawdzić? Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Baldurs Gate 3 dowiesz czym jest oraz jak sprawdzić poparcie, jakim towarzysze darzą wykreowaną przez Ciebie postać.

Czym jest aprobata?

Każdy członek Twojej drużyny posiada własny charakter i kieruje się innymi zasadami. Podczas wykonywania zadań fabularnych podejmujesz różne decyzje, z którymi mogą się oni zgodzić lub nie. O tym, jaka była ich reakcja informuje komunikat pojawiający się w lewym górnym rogu ekranu.

Im wyższy jest wskaźnik aprobaty, tym przychylniej jest do ciebie nastawiona postać - Baldurs Gate 3: Poparcie towarzysza - jak sprawdzić? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Im wyższy jest wskaźnik aprobaty, tym przychylniej jest do ciebie nastawiona postać. Musisz jednak być świadomy, że z racji różnorodności Twoich towarzyszy, nie obędzie się bez rozbieżności w ich opiniach. Może to poskutkować tym, że konkretne działania znacznie poprawiacze Twoje stosunki z danym bohaterem jednocześnie sprowadzą nie ciebie niechęć kogoś innego.

Gdzie sprawdzić wskaźnik aprobaty?

Wskaźnik aprobaty możesz sprawdzić w zakładce "panele postaci" (character sheet). Znajdują się tam najważniejsze informacje o Twojej drużynie. Dowiesz się stamtąd między innymi jakie mają statystyki, do jakiej klasy należą oraz jaki jest ich stosunek do Ciebie.

Parametr ten nie ma wskaźnika liczbowego - Baldurs Gate 3: Poparcie towarzysza - jak sprawdzić? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Parametr ten nie ma wskaźnika liczbowego. Nastawienie danego bohatera do Ciebie określane jest jedynie słownie.