Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Smoki - czy pojawiają się w grze? Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika odpowiada na pytania czy w Baldurs Gate 3 pojawiają się smoki oraz czy BG3 pozwala na stoczenie pojedynku ze smokiem. Możesz być zainteresowany tym tematem jeśli szukasz dużego wyzwania i chcesz zmierzyć się z jakimś smokiem - bossem.

1 - Baldurs Gate 3: Smoki - czy pojawiają się w grze? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry
W wersji gry Baldurs Gate 3 z wczesnego dostępu (Early Access) pojawia się tylko jeden smok - Qudenos - Baldurs Gate 3: Smoki - czy pojawiają się w grze? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

W wersji gry Baldur's Gate 3 z wczesnego dostępu (Early Access) pojawia się tylko jeden smok - Qudenos. Scenka z niespodziewanego pojawienia się smoka załączy się po dotarciu do miejsca pobytu patrolu githyanki - są to okolice górskiej przełęczy w północno-zachodnim narożniku mapy, na zachód od płonącego zajazdu i punktu szybkiej podróży Popas Waukeen.

Ze scenki przerywnikowej dowiesz się, że smoka dosiada rycerz githyanki - Kithrak - Baldurs Gate 3: Smoki - czy pojawiają się w grze? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Ze scenki przerywnikowej dowiesz się, że smoka dosiada rycerz githyanki - Kith'rak. Czeka cię spotkanie z tą postacią i może ono być bardziej interesujące jeśli z drużyną podróżuje Lae'zel (odłączy się ona tymczasowo od drużyny po zauważeniu smoka i patrolu githyanki).

Gra nie pozwoli ci niestety na stoczenie pojedynku ze smokiem Qudenos - Baldurs Gate 3: Smoki - czy pojawiają się w grze? - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Gra nie pozwoli ci niestety na stoczenie pojedynku ze smokiem Qudenos. Po tym jak dotrzesz do patrolu załączy się scena spotkania i niezależnie od wybieranych opcji dialogowych ma ona tylko jedno zakończenie - Kith'rak opuści to miejsce odlatując na grzbiecie smoka, zaś twoja drużyna zostanie zmuszona do pokonania członków patrolu, którzy pozostali na terenie górskiej przełęczy.

Nie jest wykluczone, że w pełnej wersji gry Baldurs Gate 3 smok Qudenos pojawi się w innych okolicznościach, bądź też że gra pozwoli na przystąpienie do otwartych konfrontacji z innymi smokami.