Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Wczesny dostęp, premiera - kiedy Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Baldur's Gate 3 znajdziesz informacje na temat wczesnego dostępu. Dowiesz się z niego, kiedy gra zadebiutuje w Early Accessie, jaka będzie jej długość oraz jak jej wielkość wypada na tle DoS2.

Premiera Baldur's Gate 3 we Wczesnym dostępnie na Steamie przesunięta została na 6 października tego roku. Opublikowana w tej wersji gra zaoferuje Akt 1. kampanii fabularnej. Całość ma być dopracowane w szczegółach. Oznacza to, że zobaczymy cutscenki oraz usłyszymy dźwięk w dialogach. Ma to się przełożyć na mniej więcej 20-25 godzin zabawy.

W porównaniu z EA poprzedniej gry studia - Divinity: Original Sin 2 - zawartość dostępna w Baldurs Gate 3 będzie zdecydowanie obszerniejsza - Baldurs Gate 3: Wczesny dostęp, premiera - kiedy - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

W porównaniu z EA poprzedniej gry studia - Divinity: Original Sin 2 - zawartość dostępna w Baldur's Gate 3 będzie zdecydowanie obszerniejsza. W czasie przygody zobaczymy więcej postaci, stoczymy więcej walk i będziemy dysponować większym wachlarzem zdolności. W przybliżeniu BG3 będzie trzykrotnie większe niż DoS2 w momencie debiutu we Wczesnym dostępie.

Twórcy zapowiadają także, że Baldur's Gate 3 ma być bardziej nieliniowe niż ich poprzednia gra. Oznacza to, że decyzje podejmowane w czasie zabawy będą miały duże znaczenie i mogą znacznie zmienić przebieg rozgrywki.