Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Błędy, bugi, glicze - porady, rozwiązania Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Baldurs Gate 3 dowiesz się na jakie błędy możesz natrafić w czasie przygody.

Zwierzaki mogą mieć broń

Dość wyjątkowy błąd, który w pewnym stopniu daje Ci przewagę w walce. Jeśli, któryś z członków Twojej drużyny, będzie miał zwierzęcego kompana, to może pojawić się opcja wyposażenia go w broń.

Zwłoki zapadające się w tekstury

Dość uporczywy glicz. Może się zdarzyć, że w czasie walki umierająca postać zapada się w tekstury. O ile w przypadku przeciwników nie sprawia to większego problemu, to jeśli dotknie to członka Twojej drużyny robi się już kłopot. W takim wypadku nie możesz go podnieść ani wskrzesić i jedyne co Ci pozostaje to wczytanie ostatniego zapisu gry.

Zmiana limitu udźwigu

Może się także zdarzyć, że jedna z Twoich postaci stanie się silniejsza i jej udźwig zwiększy się. W tym przypadku nie ma rozwiązania.

Zawieszenie się SI

Problemów może przysporzyć także sztuczna inteligencja oponentów. Czasem SI potrafi zawiesić się przy wykonywaniu danej czynności. W takim wypadku gra zamiera na chwilę. Jedyne co musisz zrobić to uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż wszystko ponownie ruszy.

Tryb turowy nie załącza się w czasie walki

Kolejnym błędem, który może wystąpić w czasie gry jest nieuruchomienie się trybu turowego w czasie walki. W takim przypadku gra rozpoznaje przeciwnika, jednak nie zachowuje się, tak jakby potyczka została faktycznie zainicjowana.

Artefakty graficzne

W czasie rozgrywki mogą pojawić się różne artefakty - Baldurs Gate 3: Błędy, bugi, glicze - porady, rozwiązania - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

W czasie rozgrywki mogą pojawić się różne artefakty. Mogą pojawić się mocno zniekształcone modele postaci czy też tekstury, które wczytują się z opóźnieniem. Problematyczna może być także praca kamery. Czasem możesz z jej pomocą przeniknąć przez ściany i widzieć jej elementy od drugiej strony.