Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Zwrot gry/Refund - jak, do kiedy? Steam, GOG Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Baldurs Gate 3 dowiesz się jak zwrócić grę oraz do kiedy możesz to zrobić.

Wiadomo, że nie każda produkcja musi Ci się spodobać. Nie jest to tytuł rozdawany za darmo, więc masz prawo mieć pewne zastrzeżenia do jego jakości. Szczególnie, że Baldurs Gate 3 nadal pozostaje w fazie wczesnego dostępu, co owocuje różnymi, często uporczywymi, błędami. Mimo to kosztuje w on Polce prawie 200 zł. To na jakich zasadach możesz domagać się zwrotu pieniędzy zależy od platformy cyfrowej dystrybucji, na której nabyłeś grę.

Steam

Aby zwrócić BG3 nabyte na platformie Steam musisz grać w tytuł przez mniej niż 2 godziny. Dodatkowo musisz to zrobić w ciągu 14 dni od momentu zakupu produkcji. Cały proces oddawania gry odbywa się następująco:

  1. zaloguj się na swoje konto Steam;
  2. wejdź w zakładkę "pomoc techniczna";
  3. wybierz grę "Baldurs Gate 3";
  4. wejdź w zakładkę "inne oczekiwania", a
  5. na koniec wybierz "chcę otrzymać zwrot pieniędzy" i doprecyzuj na jakich warunkach ma odbyć się cały proces.

GOG.com

W przypadku kopii zakupionej za pośrednictwem GOG.com masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny, nawet jeśli gra została zainstalowana i uruchomiona (sklep nie doprecyzował konkretnego ograniczenia czasowego). Aby odzyskać pieniądze musisz wypełnić formularz zwrotu (znajdziesz go po tym adresem). Tam musisz podać numer swojego zamówienia, który otrzymujesz wraz mailem potwierdzającym transakcję oraz szczegóły Twojej sprawy.