Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Baldurs Gate 3: Ocal Pierwszego Druida - solucja, opis przejścia Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

W trakcie tego zadania w grze BG3 musicie odnaleźć Pierwszego Druida Hasina. Na tej stronie poradnika opisujemy, gdzie go szukać i jak uratować go z opresji.

Ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2023

Na tej stronie poradnika do Baldurs Gate 3 znajdziecie opis przejścia misji Ocal Pierwszego Druida (Save the First Druid). Dowiecie się, jak odnaleźć Druida Hasina, jak go uwolnić, a także jak rozwiązać problem z goblinami.

Cele misji

  1. Odnalezienie Hasina w obozowisku goblinów.
  2. Likwidacja przywódców goblinów.
  3. Spotkanie się z Hasinem w Szmaragdowym Gaju.

Opis przejścia

Po wejściu do obozowiska goblinów skierujcie się do wejścia do zniszczonego sanktuarium - Baldurs Gate 3: Ocal Pierwszego Druida - solucja, opis przejścia - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Po wejściu do obozowiska goblinów skierujcie się do wejścia do zniszczonego sanktuarium. Wejście do lochu, w którym gobliny przetrzymują Halsina zostało oznaczone na powyższym obrazku.

Po wejściu do lochu włączy się krótki przerywnik filmowy, w którym zobaczycie, jak gobliny dręczą olbrzymiego niedźwiedzia zamkniętego w klatce - to właśnie Halsin pod zmienioną postacią - Baldurs Gate 3: Ocal Pierwszego Druida - solucja, opis przejścia - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Po wejściu do lochu włączy się krótki przerywnik filmowy, w którym zobaczycie, jak gobliny dręczą olbrzymiego niedźwiedzia zamkniętego w klatce - to właśnie Halsin pod zmienioną postacią. W trakcie rozmowy opowiedzcie się po stronie Druida i pokonajcie wszystkich przeciwników. Halsin wesprze Was w tej walce.

Halsin poprosi Was o pokonanie trzech przywódców goblinów, których znajdziecie w poszczególnych pomieszczeniach zniszczonego sanktuarium - Baldurs Gate 3: Ocal Pierwszego Druida - solucja, opis przejścia - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Halsin poprosi Was o pokonanie trzech przywódców goblinów, których znajdziecie w poszczególnych pomieszczeniach zniszczonego sanktuarium. Druid może Wam towarzyszyć, jednak nie będziecie mogli się wtedy skradać, więc wybór należy do Was.

Gdy rozprawicie się z przywódcami goblinów, porozmawiajcie z Halsinem, a następnie spotkajcie się z nim Szmaragdowym Gaju - Baldurs Gate 3: Ocal Pierwszego Druida - solucja, opis przejścia - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Gdy rozprawicie się z przywódcami goblinów, porozmawiajcie z Halsinem, a następnie spotkajcie się z nim Szmaragdowym Gaju. Udajcie się spotkanie z Rathem, aby odebrać nagrodę i zakończyć to zadanie.