Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Baldurs Gate 3 - Mapa świata
Baldurs Gate 3 - Mapa świata
Powiększ mapę

Mapa świata Baldurs Gate 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz mapę świata do gry Baldurs Gate 3. Mapa naszego atlasu świata ukazuje lokacje nadające się do odwiedzenia w trakcie przechodzenia gry. Dodatkowo w opisie pod mapą informujemy o tym w jakich okolicznościach wywołuje się mapę świata.

Mapa świata Baldurs Gate 3 w wersji z wczesnego dostępu nie jest niestety interaktywna, tzn - Mapa świata - Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Mapa świata Baldur's Gate 3 w wersji z wczesnego dostępu nie jest niestety interaktywna, tzn. nie możesz z niej wybierać lokacji, do których chcesz się przenieść. Możesz jedynie podejrzeć jak będzie wyglądała mapa kontynentu Faerun w finalnej wersji Baldurs Gate 3.

Na mapę świata możesz przenieść się po dotarciu na obrzeża mapy aktualnie badanej krainy. Przykład tego typu lokacji prezentuje dołączony obrazek z wersji z wczesnego dostępu - jest to przejście zlokalizowane na południowy-zachód od obozu goblinów.

Mapy atlasu świata dla lokacji, które są dostępne w wersji Early Access, znajdziesz na kolejnych stronach naszego poradnika. Oto ich aktualna lista:

  1. Nautilod - mapa M1
  2. Zarośnięte ruiny / Przydrożne klify - mapa M2
  3. Gaj druidów / Gaj Silvanusa - mapa M3
  4. Trakt Przebudzonych / Popas Waukeen - mapa M4
  5. Opuszczona wioska - mapa M5
  6. Obóz goblinów - mapa M6
  7. Herbaciarnia nad rzeką - mapa M7