Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 4 - C2W | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Czwarta misja gry Metal Gear Solid V jest nieco dłuższa od poprzedniej. Wynika to przede wszystkim z tego, że większą różnorodnością cechują się zlecane przez grę poboczne zadania. Jedno z nich wymaga nawet udania się do wioski wyraźnie oddalonej od głównej bazy. Podobnie jak w przypadku poprzedniej misji dwa obowiązkowe cele wzajemnie się wykluczają. Sprzęt służący do komunikacji możesz sabotować dzięki zniszczeniu anten lub nadajnika z jednego z budynków, tak więc chcąc zaliczyć wszystkie cele będziesz musiał co najmniej raz powtórzyć misję.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/2): Destroyed the comms equipment at the Eastern Communications Post (Zniszczono sprzęt służący do komunikacji w lokacji Eastern Communications Post) - Mowa tu o trzech antenach znajdujących się w różnych częściach wrogiej bazy. Do ich zniszczenia możesz użyć np. granatnika, ładunków C4 czy granatów. Uwaga - Jeśli zniszczysz anteny to nie będziesz mógł zaliczyć obowiązkowego celu numer 2, który dotyczy uszkodzenia nadajnika (nawet jeśli zniszczysz nadajnik to cel misji nie zostanie zaliczony).
  • OBOWIĄZKOWE (2/2): Destroyed the transmitter at the Eastern Communications Post (Zniszczono nadajnik w lokacji Eastern Communications Post) - Nadajnik znajduje się na parterze jednego z budynków bazy. Możesz go ostrzelać lub wysadzić w powietrze. Uwaga - Jeśli zniszczysz nadajnik to nie będziesz mół zaliczyć obowiązkowego celu numer 1, który dotyczy zniszczenia trzech anten (nawet jeśli wysadzisz je w powietrze to cel misji nie zostanie zaliczony).
  • OPCJONALNE (1/4): Identified the comms equipment at the Eastern Communications Post (Zidentyfikowano sprzęt służący do komunikacji w lokacji Eastern Communications Post) - Zadanie to powiązane jest z obowiązkowym celem numer 1. Musisz użyć lornetki żeby odnaleźć i oznaczyć wszystkie trzy anteny. Wykonaj tę czynność zanim zaczniesz je niszczyć.
  • OPCJONALNE (2/4): Secured the rough diamonds hidden near the Eastern Communications Post (Zabezpieczono nieoszlifowane diamenty ukryte niedaleko lokacji Eastern Communications Post) - Musisz zbadać wąską ścieżkę znajdującą się na południe od bazy. Diament znajduje się w dość słabo widocznym miejscu na skałach. Warto dodać, że w jego odnalezieniu może ci pomóc przesłuchanie jednego z żołnierzy (do mapy dodana zostanie wtedy lokalizacja diamentu).
  • OPCJONALNE (3/4): Extracted 2 prisoners being held at Wialo Village (Uratowano dwóch więźniów przetrzymywanych w wiosce Da Wialo Kallai) - Zadaniem tym powinieneś zająć się przed wyruszeniem do głównej bazy, bo później nie będzie to już możliwe. Więźniów możesz sam odnaleźć lub ustalić miejsca ich pobytu dzięki przesłuchaniu strażników z wioski.
  • OPCJONALNE (4/4): Extracted the materials container from the Eastern Communications Post (Ekstrakcja kontenera z surowcami z lokacji Eastern Communications Post) - Kontener jest w centralnej części bazy przy drodze. Fultonowanie (odesłanie balonem) będziesz mógł wykonać dopiero po odblokowaniu ulepszenia CARGO 2 (wymagane zamówienie prac badawczych w Bazie Matce po spełnieniu wszystkich wymagań).

Przygotowanie się do misji

Tradycyjnie już misję najlepiej jest zaliczyć po zapadnięciu zmroku, a więc wybrać godzinę 18:00 jako moment jej rozpoczęcia. Zadbaj o to żeby zabrać ze sobą na misję ładunki C4 jeśli masz zamiar zniszczyć nadajnik lub granaty odłamkowe jeśli masz zamiar wysadzić w powietrze anteny (granaty odnajdziesz też na szczęście we wrogiej bazie).