Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wzywanie zrzutów z zaopatrzeniem | Eksploracja świata gry w MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wzywanie zrzutów z zaopatrzeniem

Zapasy dotrą w wybrane przez Ciebie miejsce w przeciągu kilkunastu sekund - Wzywanie zrzutów z zaopatrzeniem | Eksploracja świata gry w MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Zapasy dotrą w wybrane przez Ciebie miejsce w przeciągu kilkunastu sekund

Wzywanie zrzutów z zaopatrzeniem staje się możliwe od momentu złożenia pierwszej wizyty w Bazie Matce, czyli po ukończeniu drugiej głównej misji gry (Diamond Dogs). Jest to niezwykle przydatna funkcja, dzięki której nie musisz martwić się o to, że nagle nie będziesz mógł korzystać z broni z tłumikiem czy że zniszczenie odnalezionego we wrogiej bazie czołgu okaże się niemożliwe. W celu wezwania zrzutu musisz uaktywnić urządzenie iDroid. Przejdź do zakładki Missions (Misje) i następnie wybierz pierwszą pozycję z listy - Supply Drop. Zrzut z zaopatrzeniem, z którego najczęściej powinieneś korzystać, to Ammo / Fulton. Pozwala on przede wszystkim na uzupełnienie amunicji do broni oraz zapasu urządzeń do "fultonowania" (odsyłania balonem). Jego najlepszą cechą jest jednak to, że "regeneruje" on tłumiki wykorzystywane w Twoich wyciszonych broniach (domyślnie w karabinie szturmowym i w pistolecie z amunicją usypiającą). Z dwóch pozostałych wariantów zrzutu korzystaj tylko wtedy gdy źle dobrałeś wyposażenie przed misją i masz przez to spore trudności z radzeniem sobie z siłami wroga. Dzieje się tak dlatego, że wezwanie tych zrzutów jest wyraźnie droższe.

Po wybraniu typu zrzutu z zaopatrzeniem wybierz dla niego jakiś punkt lądowania. Najlepiej żeby był on blisko bohatera i z dala od lokacji zajmowanych przez przeciwników. Pozostało ci już tylko odczekać aż skrzynia ze sprzętem dotknie ziemi (zadbaj o to żeby nie ustawić się tuż pod nią!).