Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do miejsc przesłuchań jeńców | Misja 14 - Lingua Franca poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Dotarcie do miejsc przesłuchań jeńców

Opisany poniżej cel misji dotyczy podsłuchania przesłuchań czterech jeńców, które będą przeprowadzane z udziałem tłumacza języka afrykanerskiego. Cel ten jest opcjonalny, ale z racji na jego wysoki stopień skomplikowania wydzieliliśmy dla niego odrębną stronę. Zaliczeniem tego celu powinieneś zająć się podczas powtórnego przechodzenia czternastej misji. Oprócz tego musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach:

  • Nie możesz zostać wykryty przez śledzonego tłumacza ani nie możesz doprowadzić do wprowadzenia przeciwników w zaalarmowany stan, bo tłumacz przerwałby wtedy swój obchód i nie mógłbyś dokończyć celu misji. Staraj się "nie ingerować" w żaden sposób w otoczenie i nie atakować wrogów. Nawet jeśli kogoś po cichu zneutralizujesz to pojawia się ryzyko, że jego ciało może zostać odnalezione w dalszej części misji.
  • Każdą z opisanych poniżej rozmów (także krótką wymianę zdań z samego początku misji) musisz podsłuchać w stu procentach, bo tylko wtedy zostanie ona poprawnie zaliczona (gra nie powie ci wysłuchałeś całego przesłuchania czy nie, musisz sam ocenić czy się postarałeś).
  • Każdy z więźniów zostanie zamordowany niedługo po tym jak dane przesłuchanie dobiegnie końca. Instynkt może ci podpowiadać, że dobrze byłoby ich uratować, ale istnieje wtedy spore ryzyko, że możesz zaalarmować wrogów lub nie zdążyć z dotarciem do miejsca podsłuchania kolejnej rozmowy. Tematem ratowania jeńców najlepiej jest zająć się podczas przechodzenia misji po raz kolejny.
Tłumacz ma założony zielony beret - Dotarcie do miejsc przesłuchań jeńców | Misja 14 - Lingua Franca - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Tłumacz ma założony zielony beret

Jako miejsce rozpoczęcia misji wybierz południe lądowisko. Tuż po wylądowaniu wyrusz jak najszybciej na północ, w stronę oznaczonego przez grę orientacyjnego miejsca pobytu tłumacza. Po zbliżeniu się do celu podróży wyjmij z inwentarza lornetkę. Musisz zidentyfikować tłumacza (ma on założony zielony beret) ORAZ podsłuchać pierwszej krótkiej rozmowy z jednym z jeńców.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie