Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 2 - Diamond Dogs | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Druga główna misja gry Metal Gear Solid V to w całości wprowadzenie do tematu zarządzania Bazą Matką. Nie spotkasz tu żadnych przeciwników i nie będziesz mógł zawalić tej misji. Zamiast tego zapoznany zostaniesz między innymi z prowadzeniem działań badawczych oraz z rekrutowaniem nowych osób. Oprócz tego przyznany ci zostanie dostęp do "fultonowania" i będziesz mógł zaliczyć dwa dodatkowe treningi z neutralizacji innych osób na różne sposoby. Wspomniane szkolenia jako jedyne nie są obowiązkowe, ale nie warto ich pomijać, zwłaszcza że nie zajmą ci one dużo czasu.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/3): Completed the Fulton extraction training (Ukończono trening z fultonowania) - Szkolenie jest bardzo krótkie i nie wymaga podejmowania jakichś skomplikowanych działań. Przeprowadza się je tuż po otrzymaniu urządzenia do fultonowania od Ocelota.
  • OBOWIĄZKOWE (2/3): Extracted staff, raising your R&D Team's level (Wykonano ekstrakcję personelu mającą na celu podwyższenie poziomu zespołu badawczo-rozwojowego) - Ten cel misji jest powiązany z poprzednim, gdyż dzięki fultonowaniu żołnierzy poszerzysz swój zespół badawczy.
  • OBOWIĄZKOWE (3/3): Developed the cardboard box, and completed basic training (Odblokowano karton do ukrywania się i ukończono podstawowy trening) - Ostatni z głównych celów misji dotyczy zapoznania się z zasadami prowadzenia prac badawczych. Musisz jedynie wykonać wszystkie wskazane przez grę czynności, czyli wynaleźć karton służący do ukrywania się i dostarczyć go dzięki zamówieniu zrzutu z zaopatrzeniem.
  • OPCJONALNE (1/2): Completed restrain training (Ukończono trening z obezwładniania) - Ukończenie tego treningu nie jest obowiązkowe, ale nie warto go pomijać. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że obezwładnia się w nim sojuszników, którzy nie spróbują się w żaden sposób obronić.
  • OPCJONALNE (2/2): Completed strike training (Ukończono trening z walki wręcz) - Tak jak wyżej, musisz przetestować kilka ruchów na "bezbronnych" pracownikach Bazy Matki. Wiedza ta może ci się przydać w kolejnych misjach.

Uwaga! W misji tej nie zdobywa się żadnych rang, przy czym gra podlicza wybrane statystyki (np. te dotyczące czasu potrzebnego na ukończenie misji).