Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 43 - Shining Lights, Even in Death | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Odblokowanie misji 43

Misja 43 nie staje się automatycznie dostępna po ukończeniu misji 41 (Proxy War Without End). Jej odblokowanie nie jest na szczęście skomplikowane. Musisz zająć się wykonywaniem dowolnych pobocznych zadań (Side-Ops) - w moim przypadku należało ukończyć trzy zadania tego typu. Po zaliczeniu wymaganej liczby misji zostaniesz wezwany w trybie pilnym do Bazy Matki w związku z wybuchem nowej epidemii. Po wyświetleniu stosownej cut-scenki nowa misja pojawi się na liście dostępnych zadań.

Ogólne informacje na temat misji

Czterdziesta trzecia misja gry Metal Gear Solid V rozgrywa się w całości na platformie kwarantanny w Bazie Matce i Twoim zadaniem jest powstrzymanie wybuchu nowej epidemii. Misja ta nie oferuje dużego pola do działania i ukończenie jej nie zajmie ci dużo czasu ani nie przysporzy kłopotów.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/2): Identified the person who sent the transmission (Zidentyfikowano osobę, która wysłała transmisję) - Musisz jedynie dotrzeć do jednego z naukowców w strefie kwarantanny.
  • OBOWIĄZKOWE (2/2): Eliminated the infected (Wyeliminowano zarażonych) - Musisz zabijać postacie napotykane w drodze powrotnej. Po zlikwidowaniu wszystkich zarażonych trzeba dodatkowo opuścić strefę kwarantanny.

Uwaga! W misji tej nie zdobywa się żadnych rang, przy czym gra podlicza wybrane statystyki (np. te dotyczące czasu potrzebnego na ukończenie misji).

Przygotowanie się do misji

Gra nie pozwoli ci na przygotowanie się do tej misji, ograniczając ekwipunek Big Bossa do jego aktualnego karabinu i pistoletu. Do ukończenia tej misji potrzebna ci będzie tylko ta pierwsza broń.