Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 17 - Rescue the Intel Agents | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Misja 17 - Rescue the Intel Agents

Ogólne informacje na temat misji

Siedemnasta misja gry Metal Gear Solid V nie jest zbyt długa i nie rozgrywa się jej na dużym obszarze, aczkolwiek możesz ją łatwo zawalić. Obu porwanych członków zespołu rozpoznawczego musisz mianowicie zlokalizować i uratować zanim zostaną na nich wykonane egzekucje. Zacznij od osoby ukrywającej się w lesie i następnie dotrzyj do sojusznika więzionego w głównym obozie. Po zaliczeniu główych zadań możesz zainteresować się pobocznymi zleceniami. Dotyczą one między innymi ekstrakcji kierowcy ciężarówki i dwóch oficjeli oraz uratowania dodatkowego zakładnika.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/2): Extracted Intel Team member escaping through the forest north of the camp (Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego uciekającego przez las na północ od obozu) - Osobę tę powinieneś uratować jako pierwszą, bo to ona może szybciej zginąć (gdy zostanie odnaleziona przez wrogich żołnierzy).
  • OBOWIĄZKOWE (2/2): Extracted Intel Team member being held at Kiziba Camp (Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego przetrzymywanego w obozie Kiziba Camp) - Na ratunek tej postaci wyrusz po uratowaniu sojusznika z lasu. Musisz zlokalizować więźnia zanim dotrą do niego oficjele CFA i go zamordują. Jest on więziony w południowej części obozu, w dużym dole wykopanym przy klatkach. Sojusznika tego musisz odesłać śmigłowcem lub wyjechać z nim pojazdem poza mapę, bo nie można go fultonować.
  • OPCJONALNE (1/4): Extracted 2 CFA officials (Ekstrakcja dwóch oficjeli CFA) - Oficjele zjawią się po pewnym czasie w obozie Kiziba Camp i wyruszą do miejsca przetrzymywania drugiego zakładnika (obowiązkowy cel 2) z zamiarem przesłuchania go. Możesz ich ogłuszyć tuż po tym jak wysiądą z gazika lub nieco później.
  • OPCJONALNE (2/4): Extracted prisoner being held at Kiziba Camp (Ekstrakcja więźnia przetrzymywanego w obozie Kiziba Camp) - Osoba ta jest w jednej z chatek w północnej części wioski i może jej pilnować pojedynczy strażnik. Po wyeliminowaniu wroga wynieś zakładnika z budynku i fultonuj go.
  • OPCJONALNE (3/4): Extracted 4 search team reinforcements (Ekstrakcja czterech dodatkowych żołnierzy z drużyny poszukiwawczej) - Mowa tu o nowych wrogach, którzy mają się pojawić w lesie i dołączyć do poszukiwać pierwszego członka zespołu rozpoznawczego (obowiązkowy cel 1). Musisz zaalarmować pierwszą grupę wrogów z lasu żeby zjawiły się posiłki nadające się do ekstrakcji.
  • OPCJONALNE (4/4): Extracted the transport truck driver (Ekstrakcja kierowcy ciężarówki) - Informacje na temat trasy przejazdu ciężarówki możesz wydobyć jednego z wrogów, ale jest to opcjonalne. Kierowcę najlepiej porwać gdy dotrze do centralnej części obozu Kiziba Camp, bo na dłużej zatrzyma się w tym miejscu.

Przygotowanie się do misji

Misję tę powinieneś rozegrać w nocy, bo znacząco ułatwi ci to uniknięcie wykrycia podczas poszukiwań zbiegłych sojuszników oraz podejmowania działań mających na celu uratowanie ich. Na pomocnika do tej misji wybierz sobie psa (D-Dog), dzięki czemu z dużym wyprzedzeniem będziesz mógł lokalizować zarówno więźniów jak i wrogich żołnierzy.

Nie musisz brać żadnego dodatkowego wyposażenia, choć oczywiście dysponowanie dobrą bronią z amunicją usypiającą może ci ułatwić ekstrakcję wrogów związanych z pobocznymi celami misji.