Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 28: Code Talker
MGS V: The Phantom Pain - Misja 28: Code Talker
Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Miejsce spotkania z kobietami snajperami z oddziału Skulls. Możesz je pokonać w bezpośredniej walce (zabicie lub ich ogłuszenie), bądź też jak najszybciej oddalić się od tego obszaru.
Ścieżka prowadząca do posiadłości (punkt 5 na mapie), w której odnajduje się Code Talkera.
Tylne wejście do posiadłości. Po skorzystaniu z niego musisz zejść do piwnicy, w której przebywa Code Talker.
Pojazd opancerzony, który pojawia się po odnalezieniu Code Talkera (punkt 5 na mapie). Możesz go ominąć w drodze do punktu eksfiltracji 2 (punkt 8 na mapie) lub go fultonować (ukryty cel misji).
Jedno z lądowisk, do którego możesz dotrzeć z Code Talkerem (punkt 5 na mapie). Eksfiltrację utrudniają żołnierze, wrogi śmigłowiec oraz członkinie oddziału Skulls (punkt 3 na mapie).
Jedno z lądowisk, do którego możesz dotrzeć z Code Talkerem (punkt 5 na mapie). Eksfiltrację utrudniają żołnierze i wrogi pojazd opancerzony (punkt 6 na mapie).
Powiększ mapę

Mapa do misji Code Talker | Misja 28 - Code Talker | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.

2 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

3 - Skulls – Miejsce spotkania z kobietami snajperami z oddziału Skulls. Możesz je pokonać w bezpośredniej walce (zabicie lub ich ogłuszenie), bądź też jak najszybciej oddalić się od tego obszaru.

4 - Ścieżka – Ścieżka prowadząca do posiadłości (punkt 5 na mapie), w której odnajduje się Code Talkera.

5 - Code Talker – Tylne wejście do posiadłości. Po skorzystaniu z niego musisz zejść do piwnicy, w której przebywa Code Talker.

6 - APC – Pojazd opancerzony, który pojawia się po odnalezieniu Code Talkera (punkt 5 na mapie). Możesz go ominąć w drodze do punktu eksfiltracji 2 (punkt 8 na mapie) lub go fultonować (ukryty cel misji).

7 - Punkt eksfiltracji 1 – Jedno z lądowisk, do którego możesz dotrzeć z Code Talkerem (punkt 5 na mapie). Eksfiltrację utrudniają żołnierze, wrogi śmigłowiec oraz członkinie oddziału Skulls (punkt 3 na mapie).

8 - Punkt eksfiltracji 2 – Jedno z lądowisk, do którego możesz dotrzeć z Code Talkerem (punkt 5 na mapie). Eksfiltrację utrudniają żołnierze i wrogi pojazd opancerzony (punkt 6 na mapie).

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 28: Code Talker

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Code Talker

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania dwudziestej ósmej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Code Talker. W drodze do posiadłości, w której przebywa Code Talker (punkt 5 na mapie), czeka Cię konfrontacja z kobietami-snajperami z oddziału Skulls (punkt 3 na mapie). Niezależnie od tego jak się zachowałeś po zakończonej konfrontacji z nimi skorzystaj z wąskich ścieżek prowadzących do posiadłości (punkt 4 na mapie). W końcowej części misji wybierz jedną z dwóch stref ewakuacji (punkty 7 i 8) i rozważ dodatkowo dotarcie do wozu APC (punkt 6 na mapie) z zamiarem fultonowania go.