MGS 5 The Phantom Pain: Opisy misji (Side-Ops) 21-30 Poboczne misje

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Opisy misji (Side-Ops) 21-30

Misja 21 - Extract the Highly-Skilled Soldier 11

Założenia misji: Musisz ogłuszyć i eksfiltrować dobrze wyszkolonego wrogiego żołnierza.

Dostępność: Zadanie to powinno automatycznie odblokować się dzięki postępom w grze (musisz odblokować mapę Afryki) i zaliczaniu pozostałych pobocznych misji.

Lokalizacja: Baza Munoko ya Nioka Station w Afryce.

Opis: Do bazy Munoko ya Nioka Station najlepiej jest zbliżyć się od północnej strony, bo to właśnie ta jej część powinna być patrolowana przez wyszkolonego żołnierza - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Opis: Do bazy Munoko ya Nioka Station najlepiej jest zbliżyć się od północnej strony, bo to właśnie ta jej część powinna być patrolowana przez wyszkolonego żołnierza. Postać ta pokazana została na powyższym obrazku i zawsze towarzyszy jej co najmniej jedna osoba z obstawy. Możesz oczyścić wybraną część bazy i następnie zaatakować cel misji lub zaczekać aż wyszkolony żołnierz dotrze w jakieś mniej uczęszczane miejsce. W obu przypadkach powinieneś zdecydować się na zajście wrogów od tyłu, najpierw ogłuszyć ochroniarza i na koniec zająć się pozbawieniem przytomności i fultonowaniem wyszkolonego żołnierza.

Nagrody: 100000 GMP, nowy członek personelu bazy

Misja 22 - Extract the Highly-Skilled Soldier 12

Założenia misji: Musisz ogłuszyć i eksfiltrować dobrze wyszkolonego wrogiego żołnierza.

Dostępność: Zadanie to powinno automatycznie odblokować się dzięki postępom w grze (musisz odblokować mapę Afryki) i zaliczaniu pozostałych pobocznych misji.

Lokalizacja: Obszar na wschód od posterunku 13 w Afryce.

1 - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Opis: Bardzo ostrożnie rozpocznij sprawdzanie obszaru na wschód od posterunku numer 13 - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Opis: Bardzo ostrożnie rozpocznij sprawdzanie obszaru na wschód od posterunku numer 13. Wyszkolony żołnierz to pokazany na powyższych obrazkach snajper i towarzyszy mu druga osoba o tej samej specjalizacji. Przystąp do czołgania się w stronę przeciwników, najlepiej w tym obszarze, którego aktualnie żaden z nich nie obserwuje (uwaga na zwykłych żołnierzy patrolujących tę okolicę!). Po dotarciu na miejsce możesz użyć na nich broni z amunicją usypiającą lub szybko rozprawić się z nimi w walce wręcz.

Nagrody: 100000 GMP, nowy członek personelu bazy

Misja 23 - Extract the Highly-Skilled Soldier 13

Założenia misji: Musisz ogłuszyć i eksfiltrować dobrze wyszkolonego wrogiego żołnierza.

Dostępność: Zadanie to powinno automatycznie odblokować się dzięki postępom w grze i zaliczaniu pozostałych pobocznych misji.

Lokalizacja: Okolice posterunku 25 i twierdzy Spugmay Keep w Afganistanie.

2 - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Opis: Poszukiwany wyszkolony żołnierz jest snajperem i rozstawił się on pomiędzy posterunkiem 25 oraz twierdzą Spugmay Keep - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Opis: Poszukiwany wyszkolony żołnierz jest snajperem i rozstawił się on pomiędzy posterunkiem 25 oraz twierdzą Spugmay Keep. Wzgórze okupowane przez tego snajpera zaznaczone zostało na powyższym obrazku. Zacznij czołgać się w jego stronę (uważaj na co najmniej dwóch wrogów patrolujących pobliską drogę) lub zajdź go od tyłu. Po tym jak go złapiesz możesz go poddusić i fultonować.

Nagrody: 120000 GMP, nowy członek personelu bazy

Misja 24 - Extract the Highly-Skilled Soldier 14

Założenia misji: Musisz ogłuszyć i eksfiltrować dobrze wyszkolonego wrogiego żołnierza.

Dostępność: Zadanie to powinno automatycznie odblokować się dzięki postępom w grze i zaliczaniu pozostałych pobocznych misji.

Lokalizacja: Baza Afghanistan Central Base Camp.

3 - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Opis: Wyszkolony żołnierz z tej misji jest snajperem i przebywa on w bazie Afghanistan Central Base Camp - Opisy misji (Side-Ops) 21-30 | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Opis: Wyszkolony żołnierz z tej misji jest snajperem i przebywa on w bazie Afghanistan Central Base Camp. Jego dokładna lokalizacja pokazana została na powyższych obrazkach - jest to dach budynku sąsiadującego ze strzelnicą.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
S
Junior 1
2020-09-12 20:48

Spoko już pobrałem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
😒
Junior 1
2020-07-09 18:58

Mam 82% stanu gry MGS V Phantom Pain a mój bohater Snake jest cały czerwony zmiany munduru i prysznic nie pomagają pomocy!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
.:Jj:.
Legend 147
2020-07-09 19:00

https://metalgear.fandom.com/wiki/Demon_Points

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
😱
Pretorianin 52
2019-08-18 14:19

WITAM.GRA jest Prawie Super lepsza niż Splinter Cell i inne skradanki tego typu!Znów do niej powróciłem ale mam Duży Problem z rozdzieleniem żołnierzy do Danej Grupy że Specjalnymi Zdolnościami!?!-Mam full żołnierzy po 185 i 200 w danych grupach a poziom grup 76-73.Chodzi mi szczególnie o 2 grupy które odblokowują nowe projekty broni!!--Prosze Pomóżcie jak ktoś coś wie?!Do tych dwóch grup nie mogę już nikogo dodać a mam poziom 76 a potrzebuje 96 jak to zrobić??!!!Pozdro

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
Junior 1
2020-07-09 19:22

Trzeba podnieść poziomy mader baze to znaczy wykupić i zakończyć misje dodatkowe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
yadin
Legend 102
2018-07-05 04:17

Do tej pory zastanawiam się, czy istnieje jakiś trick, który pozwala nie wdawać się z nim w otwartą walkę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 13:45

Co muszę zrobic by po misji 39 wskoczyly kolejne?Dostalem psa ale misje zblokowaly sie na39.Czemu?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 16:33

Wskoczyla misja 41.A co z 40!!?Kurcze ,dlaczeg nie moze byc normalnie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-07 13:01

Zagubiona misja 40 wskoczyla po tym jak w misji 11 uratowalem cycatą Panią snajper.Japonia to dziwny kraj

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Sir klesk
Legend 271
2017-04-04 10:09

Kurcze nie wiem gdzie zapytac. Nowego tematu nie bede zakladal, a nuz ktos tutaj odpowie.

Kupilem wczoraj MGS i pogralem pare ladnych godzin. Dzisiaj gdy probuje sie zalogowac mam info, ze nie moge polaczyc sie z serwerem i musze grac offline. Szukalem informacji czy to moze nie sa jakies prace przy serwerach ale nigdzie o tym nie pisza (twitter/fb/newsy) i zastanawiam sie czy to moze tylko u mnie jest ten problem?

sedno - wiem, ze gra juz "stara" ale moze ktos ma zainstalowana i moglbys sprawdzic czy go loguje? :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 13:42

Loguje bez problemów więc szukaj u siebie przyczyny Sir klesek.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-03-21 11:58

Witam Czemu nie moge zrobic CARGO2 skoro uwolnilem Malika?Dzieki misji 10 mialem miec cargo2 a nie mam? W opcjach mam klodke tylko na ,transportation specialist,,.Ale czemu?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-03-22 10:47

W bólach rozkminilem problem .Jakiś kolesi musialem uratowac z misji 10 i 15

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
👍
Pretorianin 52
2017-03-05 17:30

Poradnik. Całkiem ok.Naprawdę pomaga.Gra Bardzo dobra rozbudowana, mnóstwo broni i sprzętu. Producenci Splinter Cell z Ubisoft powinni się uczyć bo walą niezłą ścieme. Pozdrawiam graczy z dobrym gustem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
Junior 1
2016-06-30 07:32

Side Ops numer 50 oczywiscie ktory posuwa fabułe do przodu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
Junior 1
2016-06-30 07:31

Witam. Mam pewien problem i potrzebuje pomocy. Podczas ostatniej gry przeszedłem misje 32 i potem 2 Side Opsy : Capture Legendary Ibis i Capture Legendary Jackal po czym wrocilem do bazy matki i zalaczyla sie cut scenka. Potem zasejwowalem i wylaczylem. Wczoraj odpalam gre jestem w mother base a tam nie ma nikogo, zadnych zolnierzy, gazików, chce isc do misji Side Ops #43 ale nie moge wezwac helikoptera bo lądowiska jakby nie czynne o co kaman bo nie wiem co zrobic ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
Junior 1
2016-05-02 13:16

Miałam problem z minami i ktoś napisał że rozbrajanie jest bardzo trudne i najlepiej strzelać. Nie jest trudne,mina jest płaska i swieci czerwonym światłem w jednym kierunku, trzeba podejść od "tyłu "i pojawi się kółko żeby ją zabrać ,pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
A
Junior 1
2015-12-01 19:10

@padel
Musisz zalatwic oddzial skulls. Wtedy ludziska beda normalni i znajdziesz pojazd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 4
2015-11-22 11:36

Witam!Mam problem z misją 28 Code Talker.
Po odnalezieniu Code Talkera postanowiłem udać się z nim do lądowiska którego miał pilnować pojazd opancerzony. Ale zamiast tego wszędzie byli zainfekowani żołnierze. Czy tylko ja tak miałem?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2015-11-16 14:13

Witam!
Mam ogromną prośbę - nie umiem odblokować misji 38 - pomocy!
Skończyłem misję 35, wszystkie dostępne żółte Side-Opsy i "wysłuchałem" wszystkich kaset.
Misji dalej nie widzę... Czy ktoś wie czemu>>>?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Artek3333
Centurion 29
2015-11-14 12:33

W 13 misji nie da się wykonać zadania opuszczenia bazy bez wezwania posiłków wroga. Gdy przed wysadzeniem zbiornika wezwę śmigłowiec i przed opuszczeniem bazy odpalę ładunek na zbiorniku, pojawia się filmik jak wrogie jednostki wsiadają do robotów i po filmiku snake jest w bazie a śmigłowiec ponownie trzeba wzywać i niema możliwości zaliczenia tego zadania. Może by to zadziałało, ale pewnie wszystkie wioski trzeba by było oczyścić w pobliżu tego pola naftowego.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2015-11-09 19:28

Misja Classified Intel Acquisition: Uratuj 3 więźniów i porwij 2 postacie związane z celami misji.
Więźniowie to nie problem ale kto jest druga postacią do porwania jedna to agent a druga?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
C
Legionista 10
2015-10-30 10:13

Jest jakiś związek miedzy ilością wykonanych dodatkowych celów a zakończeniem gry? Według recenzji quaza jeżeli nie zrobi się wszystkich celów dodatkowych to zakończenie jest uboższe czy to nie prawda?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Junior 1
2015-10-08 23:33

Mam pytanie. Czy bedzie jakis poradnik do trybu online? opis umiejetnosci co jak odblokowac itp?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Stranger.
Senator 219

GRYOnline.plTeam

2015-10-06 09:21

Tak, przygotujemy oczywiście opisy misji z rozdziału 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
D
Centurion 59
2015-10-06 08:59

Widzę, że poradnik do aktu 1 ukończony. Macie plany wydania poradnika do aktu 2?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
kwiść
Generał 129
2015-10-05 10:21

@turualpha
Dzisiaj powinna być wersja PDF opisu przejścia. Autorowi się śpieszy, ale gra jest tak duża, że nawet z pomocą drugiej osoby napisanie dobrego i szczegółowego poradnika zajmuje na prawdę duuuużo czasu. Z dokończeniem zadań pobocznych i sekretów powinno pójść trochę szybciej ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
Legionista 27
2015-10-04 21:28

Ciekawym kiedy ten poradnik zostanie ukończony, bo chciałbym go KUPIĆ... Well... Najwyraźniej autorowi się nie spieszy :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl