Podróż do miejsca ukrycia broni Honey Bee | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
Aktualizacja:
Podróż do miejsca ukrycia broni Honey Bee

Po wylądowaniu rozpocznij długą podróż na wschód, której głównym celem będzie dotarcie do lokacji Da Smasei Laman. Zanim jednak do tego dojdzie ominiesz kilka mniejszych posterunków sił wroga i najważniejszym z nich jest baza Mountain Relay Base. Użyj w tym miejscu lornetki, dzięki czemu zauważysz, że we wschodniej części tej bazy grupa żołnierzy znęca się nad więźniem. Uratowanie tej postaci jest pobocznym celem opisywanej misji, ale wyjątkowo warto się nim zainteresować, bo poznasz dzięki temu dokładne położenie poszukiwanej broni Honey Bee.

Do wschodniej części mostu nie próbuj oczywiście dotrzeć pozostając na głównej drodze, bo wpadłbyś na wielu nowych wrogów i mógłbyś zostać bardzo łatwo zauważony. Zamiast tego ostrożnie zacznij zeskakiwać na niższe skalne półki, tak by docelowo znaleźć się pod mostem. Przejdź na wschód i wybierz sobie dobre miejsce gdzie można rozpocząć nową wspinaczkę. Postaraj się zbliżyć do wrogich żołnierzy przesłuchujących jeńca i odwrócić w jakiś sposób ich uwagę (np. rzuconym pustym magazynkiem). Możesz następnie spróbować ich wszystkich ogłuszyć (wskazane użycie pistoletu z amunicją usypiającą). Po tym jak więzień nie będzie już przez nikogo pilnowany podejdź do niego i obejrzyj krótki filmik. Fultonuj następnie wieźnia, a więc odeślij go balonem do bazy.
Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla Ciebie0
- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - przewodnik i opis przejścia
- Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Misja 6 - Where Do the Bees Sleep? | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain
- Mapa do misji Where Do the Bees Sleep | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Podróż do miejsca ukrycia broni Honey Bee | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Odnalezienie broni Honey Bee | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Eksfiltracja z odnalezioną bronią Honey Bee | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Pozostałe opcjonalne cele w misji Over the Fence | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Misja 6 - Where Do the Bees Sleep?
- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - przewodnik i opis przejścia
Komentarze czytelników
joker1983 Junior
Witam. Mam pewien problem i potrzebuje pomocy. Podczas ostatniej gry przeszedłem misje 32 i potem 2 Side Opsy : Capture Legendary Ibis i Capture Legendary Jackal po czym wrocilem do bazy matki i zalaczyla sie cut scenka. Potem zasejwowalem i wylaczylem. Wczoraj odpalam gre jestem w mother base a tam nie ma nikogo, zadnych zolnierzy, gazików, chce isc do misji Side Ops #43 ale nie moge wezwac helikoptera bo lądowiska jakby nie czynne o co kaman bo nie wiem co zrobic ?
joker1983 Junior
Side Ops numer 50 oczywiscie ktory posuwa fabułe do przodu
tukaram3030 Pretorianin
Poradnik. Całkiem ok.Naprawdę pomaga.Gra Bardzo dobra rozbudowana, mnóstwo broni i sprzętu. Producenci Splinter Cell z Ubisoft powinni się uczyć bo walą niezłą ścieme. Pozdrawiam graczy z dobrym gustem.
szalony_szaleniec Legionista
Witam Czemu nie moge zrobic CARGO2 skoro uwolnilem Malika?Dzieki misji 10 mialem miec cargo2 a nie mam? W opcjach mam klodke tylko na ,transportation specialist,,.Ale czemu?
Sir klesk Legend
Kurcze nie wiem gdzie zapytac. Nowego tematu nie bede zakladal, a nuz ktos tutaj odpowie.
Kupilem wczoraj MGS i pogralem pare ladnych godzin. Dzisiaj gdy probuje sie zalogowac mam info, ze nie moge polaczyc sie z serwerem i musze grac offline. Szukalem informacji czy to moze nie sa jakies prace przy serwerach ale nigdzie o tym nie pisza (twitter/fb/newsy) i zastanawiam sie czy to moze tylko u mnie jest ten problem?
sedno - wiem, ze gra juz "stara" ale moze ktos ma zainstalowana i moglbys sprawdzic czy go loguje? :)
szalony_szaleniec Legionista
Co muszę zrobic by po misji 39 wskoczyly kolejne?Dostalem psa ale misje zblokowaly sie na39.Czemu?
yadin Legend
Do tej pory zastanawiam się, czy istnieje jakiś trick, który pozwala nie wdawać się z nim w otwartą walkę?
tukaram3030 Pretorianin
WITAM.GRA jest Prawie Super lepsza niż Splinter Cell i inne skradanki tego typu!Znów do niej powróciłem ale mam Duży Problem z rozdzieleniem żołnierzy do Danej Grupy że Specjalnymi Zdolnościami!?!-Mam full żołnierzy po 185 i 200 w danych grupach a poziom grup 76-73.Chodzi mi szczególnie o 2 grupy które odblokowują nowe projekty broni!!--Prosze Pomóżcie jak ktoś coś wie?!Do tych dwóch grup nie mogę już nikogo dodać a mam poziom 76 a potrzebuje 96 jak to zrobić??!!!Pozdro
Hermes55 Junior
Mam 82% stanu gry MGS V Phantom Pain a mój bohater Snake jest cały czerwony zmiany munduru i prysznic nie pomagają pomocy!!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
