Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnalezienie ciężarówki | Misja 16 - Traitors' Caravan | Solucja MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Odnalezienie ciężarówki

Gra będzie ci podpowiadała, że w celu odnalezienia ciężarówki powinieneś najpierw pozyskać dane wywiadowcze na temat trasy przejazdu konwoju i następnie go zlokalizować i zacząć śledzić. Są to jednak opcjonalne cele misji, którymi nie musisz się zajmować żeby ukończyć misję (opisaliśmy je na jednej z kolejnych stron opisu przejścia). Zamiast tego możesz od razu wyruszyć do pierwszego miejsca pobytu ciężarówki.

1 - Odnalezienie ciężarówki | Misja 16 - Traitors Caravan | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Na teren lotniska możesz przedostać się np. otwierając boczną bramkę czy przeskakując przez mur - Odnalezienie ciężarówki | Misja 16 - Traitors Caravan | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Na teren lotniska możesz przedostać się np. otwierając boczną bramkę czy przeskakując przez mur

Twój cel podróży to lotnisko Nova Braga Airport. Najlepiej jest zbliżyć się do niego od północnej lub od zachodniej strony. Konieczne zejdź z konia po tym jak znajdziesz się w tej okolicy, bo na wieży kontroli lotów na lotnisku rozstawiony jest wrogi snajper, który może zauważyć głównego bohatera z bardzo dużej odległości. Postaraj się jak najszybciej dotrzeć do murów otaczających lotnisko i schować się dzięki temu przed wzrokiem snajpera.

W celu przedostania się na teren lotniska sprawdź jego zachodnie mury. Możesz otworzyć bramkę lub wdrapać się na skrzynię i przeskoczyć przez mur. Ta druga metoda ma niestety jedną zasadniczą wadę - nie będziesz mógł w razie potrzeby uciec z lotniska tą samą drogą.

Poszukiwana ciężarówka zaparkowana jest w północno-zachodnim narożniku lotniska - dokładna jej lokalizacja zaznaczona została na powyższym obrazku - Odnalezienie ciężarówki | Misja 16 - Traitors Caravan | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Poszukiwana ciężarówka zaparkowana jest w północno-zachodnim narożniku lotniska - dokładna jej lokalizacja zaznaczona została na powyższym obrazku. Zanim zbliżysz się do ciężarówki zastanów się w jaki sposób chcesz ukończyć misję (szczegóły na kolejnej stronie).

Uwaga - Jeżeli w oznaczonym miejscu nie odnalazłeś ciężarówki to oznacza to, że spóźniłeś się. Ciężarówka dołączyła już najprawdopodobniej do konwoju składającego się z dwóch wozów APC i wyruszyła główną drogą do znajdującego się na północ stąd obozu Kiziba Camp. W takiej sytuacji możesz doścignąć konwój lub od razu wyruszyć do obozowiska i zaczekać na pojawienie się ciężarówki w jej punkcie docelowym.