Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe opcjonalne cele w misji Over the Fence | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep? poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Pozostałe opcjonalne cele w misji Over the Fence

Ekstrakcja dwóch snajperów z bazy w górach

Jeden ze snajperów - Pozostałe opcjonalne cele w misji Over the Fence | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep? - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Jeden ze snajperów

Poszukiwani snajperzy przebywają w bazie w górach, czyli w lokacji Mountain Relay Base. Opcjonalnym celem związanym z ich ekstrakcją najlepiej jest zająć się w drodze do miejsca ukrycia Honey Bee. Po dotarciu do bazy wyjmij sobie lornetkę i postaraj się zidentyfikować snajperów na podstawie trzymanych przez nich broni - powinni oni stać na drodze lub tuż przy niej odpowiednio na lewo i na prawo od mostu.

Do snajperów najłatwiej możesz zbliżyć się schodząc pod most i następnie korzystając ze schodów lub ze wspinaczki po skałach żeby zmniejszyć dzielący Cię od nich dystans. Każdego ze snajperów możesz spróbować odciągnąć od reszty lub zneutralizować wszystkich wrogów z danej okolicy. Obu snajperów powinieneś oczywiście fultonować, czyli bezproblemowo odesłać ich balonem do Bazy Matki.

Zestrzelenie wrogiego śmigłowca

Wrogi śmigłowiec bojowy patroluje wschodnią część mapy, a konkretnie okolice głównej bazy Da Smasei Laman oraz posterunków 14 i 17 - Pozostałe opcjonalne cele w misji Over the Fence | Misja 6 - Where Do the Bees Sleep? - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Wrogi śmigłowiec bojowy patroluje wschodnią część mapy, a konkretnie okolice głównej bazy Da Smasei Laman oraz posterunków 14 i 17. Do jego zestrzelenia potrzebna ci będzie odpowiednia broń - możesz odblokować dzięki pracom badawczym w Bazie Matce np. granatnik FAKEL-46 lub wyrzutnię GROM-11.

Jeżeli posiadasz wyrzutnię to śmigłowiec możesz zaatakować praktycznie gdy tylko pojawi się w Twoim polu widzenia. Jeśli używasz granatnika to zaczekaj aż zawiśnie on na dłużej w jakimś miejscu i szybko maksymalnie się do niego zbliż (unikaj jego reflektora). Oddaj następnie serię strzałów w stronę maszyny latającej - powinny wystarczyć 3 trafienia z granatnika lub 1-2 z wyrzutni.

Uwaga - Po tym jak śmigłowiec zostanie poważnie uszkodzony jego pilot może podjąć decyzję o ucieczce. Nie pozwól na to, bo maszyna opuści obszar misji i nie będziesz mógł zaliczyć tego celu. W takiej sytuacji warto załadować ostatni punkt kontrolny i spróbować raz jeszcze (strzały oddawaj jeden po drugim, bez dodatkowych przerw).