Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyeliminowanie śmigłowca bojowego | Misja 41 - Proxy War Without End poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wyeliminowanie śmigłowca bojowego

Śmigłowiec pojawia się w północnej części mapy dopiero po kilkudziesięciu sekundach od momentu rozpoczęcia misji - Wyeliminowanie śmigłowca bojowego - Misja 41 - Proxy War Without End - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - przewodnik i opis przejścia
Śmigłowiec leci w stronę lotniska

Śmigłowiec pojawia się w północnej części mapy dopiero po kilkudziesięciu sekundach od momentu rozpoczęcia misji. Maszyna ta podobnie jak czołgi i wozy APC zmierza w stronę lotniska Nova Braga Airport. Jeśli chcesz szybko zakończyć misję to śmigłowiec możesz ostrzelać gdy tylko go zauważysz. Wiedz jednak, że jest on lepiej opancerzony od maszyn latających z niektórych poprzednich głównych misji, tak więc zestrzelenie go może wiązać się z koniecznością zaliczenia dwóch lub nawet więcej celnych trafień. W zestrzeleniu śmigłowca może ci pomóc wyrzutnia z samonaprowadzalnymi rakietami, bo w przeciwnym razie musisz brać poprawkę przy celowaniu lub wyczekiwać aż śmigłowiec zawiśnie na dłużej w jednym miejscu.

Jeżeli chcesz zaliczyć także dodatkowe cele misji to najlepiej jest pozwolić na to żeby śmigłowiec bezpiecznie dotarł na lotnisko i żeby wysadził przebywającego na jego pokładzie dowódcę kolumny wojskowej - Wyeliminowanie śmigłowca bojowego - Misja 41 - Proxy War Without End - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - przewodnik i opis przejścia
Zaatakowanie śmigłowca już na lotnisku to bardzo dobry pomysł

Jeżeli chcesz zaliczyć także dodatkowe cele misji to najlepiej jest "pozwolić" na to żeby śmigłowiec bezpiecznie dotarł na lotnisko i żeby wysadził przebywającego na jego pokładzie dowódcę kolumny wojskowej. Zauważ, że śmigłowiec pozostanie na lotnisku i sprawi to, że stanie się bardzo łatwym celem. Mimo wszystko na zniszczenie go powinieneś zdecydować się dopiero po tym jak fultonujesz lub wysadzisz w powietrze pojazdy opancerzone i czołgi.

Misję możesz najwcześniej zakończyć po tym jak zniszczysz lub fultonujesz dwa czołgi i dwa wozy APC oraz po tym jak zestrzelisz śmigłowiec. Możesz też oczywiście zostać na dłużej na jej obszarze i zainteresować się opisanymi na kolejnej stronie pobocznymi celami.