Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyeliminowanie śmigłowca bojowego | Misja 41 - Proxy War Without End poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wyeliminowanie śmigłowca bojowego

Śmigłowiec leci w stronę lotniska - Wyeliminowanie śmigłowca bojowego | Misja 41 - Proxy War Without End - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Śmigłowiec leci w stronę lotniska

Śmigłowiec pojawia się w północnej części mapy dopiero po kilkudziesięciu sekundach od momentu rozpoczęcia misji. Maszyna ta podobnie jak czołgi i wozy APC zmierza w stronę lotniska Nova Braga Airport. Jeśli chcesz szybko zakończyć misję to śmigłowiec możesz ostrzelać gdy tylko go zauważysz. Wiedz jednak, że jest on lepiej opancerzony od maszyn latających z niektórych poprzednich głównych misji, tak więc zestrzelenie go może wiązać się z koniecznością zaliczenia dwóch lub nawet więcej celnych trafień. W zestrzeleniu śmigłowca może ci pomóc wyrzutnia z samonaprowadzalnymi rakietami, bo w przeciwnym razie musisz brać poprawkę przy celowaniu lub wyczekiwać aż śmigłowiec zawiśnie na dłużej w jednym miejscu.

Zaatakowanie śmigłowca już na lotnisku to bardzo dobry pomysł - Wyeliminowanie śmigłowca bojowego | Misja 41 - Proxy War Without End - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Zaatakowanie śmigłowca już na lotnisku to bardzo dobry pomysł

Jeżeli chcesz zaliczyć także dodatkowe cele misji to najlepiej jest "pozwolić" na to żeby śmigłowiec bezpiecznie dotarł na lotnisko i żeby wysadził przebywającego na jego pokładzie dowódcę kolumny wojskowej. Zauważ, że śmigłowiec pozostanie na lotnisku i sprawi to, że stanie się bardzo łatwym celem. Mimo wszystko na zniszczenie go powinieneś zdecydować się dopiero po tym jak fultonujesz lub wysadzisz w powietrze pojazdy opancerzone i czołgi.

Misję możesz najwcześniej zakończyć po tym jak zniszczysz lub fultonujesz dwa czołgi i dwa wozy APC oraz po tym jak zestrzelisz śmigłowiec. Możesz też oczywiście zostać na dłużej na jej obszarze i zainteresować się opisanymi na kolejnej stronie pobocznymi celami.