Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak przenieść postępy? | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Jak przenieść postępy?

Uwaga! Poniższa procedura opisana została na podstawie wersji na konsolę PlayStation 4, ale ma ona identyczny na PeCetach oraz na konsolach Microsoftu.

Zacznij od uruchomienia gry MGS V: Ground Zeroes - Jak przenieść postępy? | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Zacznij od uruchomienia gry MGS V: Ground Zeroes. Z menu głównego wybierz opcję Save Data Upload (powyższy obrazek) i potwierdź (Yes) chęć przesłania danych. Proces ten zakończy się powodzeniem tylko jeśli grze udało się połączyć z serwerami Konami. Jeżeli połączenie nie powiodło się to odczekaj kilka minut/godzin i spróbuj ponownie.

Możes już zamknąć MGS V: Ground Zeroes i uruchomić grę MGS V: The Phantom Pain - Jak przenieść postępy? | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Możes już zamknąć MGS V: Ground Zeroes i uruchomić grę MGS V: The Phantom Pain. W tym przypadku wybierz z menu głównego opcję Download MGSV: GZ Save Data (powyższy obrazek).

Komunikat informujący o pomyślnym przeniesieniu postępów - Jak przenieść postępy? | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Komunikat informujący o pomyślnym przeniesieniu postępów

Potwierdź chęć pobrania danych (Yes) i zaczekaj na wyświetlenie przez grę komunikatu o pomyślnym zakończeniu całego procesu.

Uwaga - Przeniesienie danych może dojść do skutku tylko jeśli grze MGS V: The Phantom Pain udało się połączyć z serwerami Konami. Jeżeli połączenie to nie powiodło się to odczekaj kilka minut/godzin i spróbuj ponownie.