Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pokonać Sahelanthropusa (finałowy boss rozdziału 1)? poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Pasek zdrowia Sahelanthropusa jest w lewym górnym rogu ekranu - Jak pokonać Sahelanthropusa (finałowy boss rozdziału 1)? - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Pasek zdrowia Sahelanthropusa jest w lewym górnym rogu ekranu

Misja 31 gry Metal Gear Solid V w całości dotyczy stoczenia pojedynku z Sahelanthropusem. Ogromnego mecha należy pokonać w bezpośredniej walce. Musisz tego dokonać praktycznie bez dodatkowego wsparcia, albowiem śmigłowiec z sojusznikami na pokładzie jedynie okazjonalnie i w niewielkim stopniu będzie ci pomagał w osłabianiu mecha.

Pasek energii Sahelanthropusa widoczny jest w lewym górnym narożniku ekranu i Twoim zadaniem jest całkowite jego wyczerpanie. Nie przejmuj się tym, że bardzo powoli będziesz tego dokonywał, bo boss jest niezwykle wytrzymały i odniesienie zwycięstwa zajmie ci najprawdopodobniej co najmniej kilka minut. Warto przy okazji dodać, że podczas staczania pojedynku nie są tworzone żadne punkty kontrolne i jeśli zginiesz to bitwę rozpoczniesz od nowa. Dobrze jest o tym pamiętać i nie ryzykować niepotrzebnych akcji, a także regenerować zdrowie Big Bossa w ukryciu po tym jak odniesie poważne obrażenia (więcej na ten temat w dalszej części opisu walki).

Na kolejnych stronach odnajdziesz omówienie głównych ataków Sahelanthropusa oraz sugerowaną taktykę działania (dwie główne fazy pojedynku z mechem).