Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes do MGS V The Phantom Pain | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pozwala na przeniesienie swoich postępów z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli z produkcji, którą można potraktować jako jej rozbudowany prolog. W dalszej części tekstu znajduje się instrukcja jak tego dokonać, ale zanim się tym zajmiesz warto wiedzieć o kilku ważnych rzeczach:

  • Nie musisz obawiać się tego, że jeśli nie zagrałeś do tej pory w Ground Zeroes, to w The Phantom Pain ominą Cię jakieś ważne rzeczy. W Ground Zeroes nie podejmuje się żadnych decyzji fabularnych, a nagrody otrzymywane w The Phantom Pain nie mają zasadniczego wpływu na przebieg kampanii (nie będą to np. nowe unikalne misje).
  • Przenosin możesz dokonywać tylko w obrębie tej samej "rodziny" platform sprzętowych (PC - Steam, urządzenia Sony, urządzenia Microsoftu). Przykładowo, możesz przenieść sejwy z PS4 na PS4, z Xboksa One na Xboksa One, z PS3 na PS4 czy z Xboksa 360 na Xboksa One. Nie możesz natomiast przenieść stanów np. z PC na PS3 czy z PS4 na Xboksa One.
  • Na przeniesienie postępów możesz zdecydować się w dowolnym momencie. Nie musisz za wszelką cenę tego dokonywać gdy rozpoczynasz przygodę The Phantom Pain. Nagrody z tytułu pomyślnie wykonanych przenosin otrzymasz po ukończeniu misji (jeśli aktualnie jakąś rozgrywałeś), po powrocie na pokład śmigłowca lub po powrocie do Bazy Matki.
  • Możesz powtarzać proces wysyłania sejwów do The Phantom Pain, np. gdy od czasu ostatniego eksportu udało ci się w MGS V Ground Zeroes dalej awansować i poprawić procentowy współczynnik ukończenia tej gry.