Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe opcjonalne cele w misji A Quiet Exit | Misja 45 - A Quiet Exit poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Pozostałe opcjonalne cele w misji A Quiet Exit

Ekstrakcja czołgów i wozów opancerzonych

Do czołgów i wozów APC próbuj zakradać się tylko gdy zajęte są one walką z Quiet - Pozostałe opcjonalne cele w misji A Quiet Exit | Misja 45 - A Quiet Exit - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Do czołgów i wozów APC próbuj zakradać się tylko gdy zajęte są one walką z Quiet

To bardzo trudny cel misji, który zakłada dokonanie ekstrakcji wszystkich czternastu (!!) pojazdów wojskowych biorących udział w ataku na pałac Lamar Khaate Palace. Jego zaliczeniem powinieneś zająć się dopiero podczas powtórnego zaliczania misji, gdyż musisz dysponować jak najlepszym wyposażeniem.

Sporym utrudnieniem jest to, że wszystkie maszyny docierające na pole bitwy od razu przechodzą w tryb bojowy. Nie możesz więc liczyć na to, że bezproblemowo zakradniesz się w pobliże każdej z nich. Rozwiązania tego problemu są dwa. Możesz przede wszystkim większą nadzieję pokładać w Quiet i wyczekiwać aż czołgi i pojazdy opancerzone będą zaangażowane w wymianę ognia właśnie z nią, co pozwoli ci łatwiej się do nich zbliżyć. Wadą tego rozwiązania jest to, że Quiet może zacząć tracić punkty zdrowia w wyniku ich skutecznych ataków.

Inna metoda działania to podkładanie min na trasie przejazdu czołgów i pojazdów opancerzonych. Gwarantuje ona lepsze rezultaty, ale musisz zadbać o dwa czynniki. Po pierwsze, musisz dobrze znać kolejność pojawiania się pojazdów i rozmieszczać ładunki dokładnie tam gdzie zostaną wkrótce zdetonowane. Po drugie, musisz korzystać z min "paraliżujących" wrogie pojazdy (np. min EMP), bo czołgi i wozy APC nie mogą zostać przedwcześnie zniszczone.