Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 47 - [Total Stealth] The War Economy | Misje 47, 48 i 49 poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Czterdziesta siódma misja gry Metal Gear Solid V jest jedną z grupy powtarzanych. Jej założenia są identyczne do dwudziestej pierwszej głównej misji i wszystkie szczegóły na temat celów oraz obszaru działania odnajdziesz w opisie przejścia wspomnianego zadania. Najważniejszą zmianą tej misji jest to, że Big Boss nie może zostać zauważony przez przeciwników, bo automatycznie zakończy się ona wtedy porażką. Utrudnienie to nie dotyczy na szczęście poczynań jego pomocników. Dwa dodatkowe utrudnienia tej misji to zakaz korzystania z trybu Reflex Mode oraz kurzego nakrycia głowy (Chicken Hat).

Przygotowanie się do misji

Przystąpienie do tej misji po zapadnięciu zmroku jest bardzo wskazane, bo musisz działać z ukrycia i podczas pobytu na terenie lotniska możesz zostać łatwo zauważony przez snajperów lub nawet przez zwykłych strażników patrolujących okolicę. Pomocnikiem Big Bossa w tej misji powinien być D-Dog, który z wyprzedzeniem będzie mógł oznaczać wrogów oraz atakować ich bez ryzyka wszczęcia alarmu i natychmiastowego zakończenia misji niepowodzeniem.

Jeżeli zamierzasz zaliczyć jedynie główny cel misji to możesz wziąć na tę misję ulubioną snajperkę. W przeciwnym razie zaopatrz się w wyrzutnię rakiet, która będzie potrzebna do zestrzelenia śmigłowca przewożącego oficjela oraz rzadki plan. Bardzo istotne jest to żeby wyrzutnia miała dużą siłę rażenia. Nie możesz zaalarmować załogi śmiłgowca, tak więc maszyna musi zostać zniszczona w wyniku pojedynczego trafienia. Niezależnie od zaliczanych celów misji załóż głównemu bohaterowi najlepszą odmianę stroju do skradania się (Sneaking Suit).

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie