Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poboczne misje (Side-Ops) | Poboczne misje | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

W grze Metal Gear Solid V do wykonania jest w sumie 157 pobocznych zadań (Side-Ops). Nie są one wszystkie od razu dostępne. Gra po ukończeniu kilku początkowych głównych misji zapewni ci możliwość rozegrania 2-3 pierwszych zadań. Kolejne opcjonalne zlecenia będą stawały się aktywne w wyniku postępów w grze lub dzięki zaliczaniu dostępnych w danym momencie dodatkowych misji.

W większości pobocznych misji do wypełnienia jest tylko jeden nadrzędny cel. Zadanie może na przykład dotyczyć uratowania więźnia, pojmania wrogiego oficera czy odnalezienia planów jakiegoś rzadkiego przedmiotu. Pobocznymi zadaniami teoretycznie możesz zajmować się podczas przechodzenia głównych misji, ale wygodniej jest je zaliczać w przerwach pomiędzy awansowaniem w głównym wątku fabularnym gry (swobodne podróżowanie na mapie).

Uwaga - Gra pozwala na powtarzanie wybranych pobocznych misji. Na taki krok powinieneś decydować się tylko wtedy gdy zależy ci na zdobyciu dodatkowej gotówki np. na potrzeby badań (każde zaliczone poboczne zadanie to zwykle od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy GMP).