Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 30: Skull Face
MGS V: The Phantom Pain - Misja 30: Skull Face
Miejsce, w którym misja jest automatycznie rozpoczynana.
Wejście na teren bazy OKB Zero. Musisz przejść przez całą bazę żeby dotrzeć do miejsca pobytu Skull Face'a (punkt 3 na mapie).
Lądowisko śmigłowca gdzie odnajduje się Skull Face'a (główny cel misji).
W miejscu tym jest pole minowe utrudniające dostęp do bazy OKB Zero. Miny może odnajdywać D-Dog i najlepiej je omijać.
Miejsce pobytu pierwszego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.
Pierwsza z trzech bram bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub użyć pobliskiej ściany do wspinaczki (punkt 7 na mapie).
Ściana do wspinaczki. Skorzystanie z niej pozwoli ci ominąć lepiej pilnowaną pierwszą bramę (punkt 6 na mapie).
Miejsce pobytu drugiego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.
Miejsce gdzie zaparkowany jest jeden z trzech czołgów. Możesz fultonować czołg jeśli posiadasz ulepszenie CARGO 2 (ukryty cel misji).
Druga brama bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub ponownie wybrać się w stronę okolicznej ściany do wspinaczki (punkt 11 na mapie).
Ściana do wspinaczki. Skorzystanie z niej pozwoli ci ominąć lepiej pilnowaną drugą bramę (punkt 10 na mapie).
Miejsce odnalezienia czterech spośród siedmiu czerwonych kontenerów. Do fultonowania kontenerów potrzebne jest ulepszenie CARGO 2 i są one powiązane z ukrytym celem misji.
Miejsce gdzie zaparkowany jest jeden z trzech czołgów. Możesz fultonować czołg jeśli posiadasz ulepszenie CARGO 2 (ukryty cel misji).
Trzecia brama bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub przejść po górnych murach (punkt 12 na mapie).
Miejsce gdzie możesz wspiąć się na górne mury i przejść do ostatniej części bazy OKB Zero omijając trzecią bramę (punkt 14 na mapie).
Miejsce pobytu trzeciego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.
Obszar, na którym odnajdziesz zaparkowany ostatni trzeci czołg. Są tu też trzy kolejne czerwone kontenery z surowcami (ukryte cele misji).
Winda, do której możesz dotrzeć pod koniec misji, tuż przed wybraniem się w stronę lądowiska gdzie przebywa Skull Face (punkt 3 na mapie). W miejscu tym do odnalezienia jest kaseta i zabranie jej zalicza ukryty cel misji.
Lądowisko śmigłowca gdzie odnajduje się Skull Face'a (główny cel misji).
Powiększ mapę

Mapa do misji Skull Face | Misja 30 - Skull Face poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Miejsce, w którym misja jest automatycznie rozpoczynana.

2 - Baza OKB Zero – Wejście na teren bazy OKB Zero. Musisz przejść przez całą bazę żeby dotrzeć do miejsca pobytu Skull Face'a (punkt 3 na mapie).

3 - Skull Face – Lądowisko śmigłowca gdzie odnajduje się Skull Face'a (główny cel misji).

4 - Pole minowe – W miejscu tym jest pole minowe utrudniające dostęp do bazy OKB Zero. Miny może odnajdywać D-Dog i najlepiej je omijać.

5 - Snajper 1 – Miejsce pobytu pierwszego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.

6 - Brama 1 – Pierwsza z trzech bram bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub użyć pobliskiej ściany do wspinaczki (punkt 7 na mapie).

7 - Ściana 1 – Ściana do wspinaczki. Skorzystanie z niej pozwoli ci ominąć lepiej pilnowaną pierwszą bramę (punkt 6 na mapie).

8 - Snajper 2 – Miejsce pobytu drugiego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.

9 - Czołg 1 – Miejsce gdzie zaparkowany jest jeden z trzech czołgów. Możesz fultonować czołg jeśli posiadasz ulepszenie CARGO 2 (ukryty cel misji).

10 - Brama 2 – Druga brama bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub ponownie wybrać się w stronę okolicznej ściany do wspinaczki (punkt 11 na mapie).

11 - Ściana 2 – Ściana do wspinaczki. Skorzystanie z niej pozwoli ci ominąć lepiej pilnowaną drugą bramę (punkt 10 na mapie).

12 - Kontenery 1 – Miejsce odnalezienia czterech spośród siedmiu czerwonych kontenerów. Do fultonowania kontenerów potrzebne jest ulepszenie CARGO 2 i są one powiązane z ukrytym celem misji.

13 - Czołg 2 – Miejsce gdzie zaparkowany jest jeden z trzech czołgów. Możesz fultonować czołg jeśli posiadasz ulepszenie CARGO 2 (ukryty cel misji).

14 - Brama 3 – Trzecia brama bazy OKB Zero. Możesz skorzystać z niej lub przejść po górnych murach (punkt 12 na mapie).

15 - Ściana 3 – Miejsce gdzie możesz wspiąć się na górne mury i przejść do ostatniej części bazy OKB Zero omijając trzecią bramę (punkt 14 na mapie).

16 - Snajper 3 – Miejsce pobytu trzeciego snajpera. Możesz zakraść się do niego od flanki lub zastrzelić go z dużej odległości.

17 - Czołg 3, Kontenery 2 – Obszar, na którym odnajdziesz zaparkowany ostatni trzeci czołg. Są tu też trzy kolejne czerwone kontenery z surowcami (ukryte cele misji).

18 - Kaseta – Winda, do której możesz dotrzeć pod koniec misji, tuż przed wybraniem się w stronę lądowiska gdzie przebywa Skull Face (punkt 3 na mapie). W miejscu tym do odnalezienia jest kaseta i zabranie jej zalicza ukryty cel misji.

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 30: Skull Face

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Skull Face

Zamieszczone na powyższym obrazku dwie mapy prezentują teren działań dostępny podczas rozgrywania trzydziestej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Skull Face. Pierwsza mapa pokazuje obszar misji z większej odległości - rozpoczynasz w południowo-zachodnim narożniku (1 na mapie) i musisz dotrzeć do lądowiska śmigłowców w północno-wschodniej części bazy OKB Zero (3 na mapie).

Druga mapa oferuje dokładniejszy podgląd na całą wrogą bazę. W trakcie przemarszu na północny-wschód musisz przechodzić przez kolejne duże bramy (punkty 6, 10 i 14) lub korzystać z alternatywnych ścieżek zakładających wspinaczkę po murach bazy (punkty 7, 11 i 15). Po drodze musisz uważać przede wszystkim na snajperów (punkty 5, 8 i 16) oraz na pole minowe (punkt 4). Nie zapominaj też o pobocznych celach misji, między innymi o fultonowaniu czołgów (punkty 9, 13 i 17) oraz pozyskaniu kasety (punkt 18).