Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnalezienie i uratowanie inżyniera | Misja 5 - Over the Fence poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Odnalezienie i uratowanie inżyniera

Poszukiwany inżynier więziony jest na parterze pokazanego na powyższym obrazku niedokończonego budynku zlokalizowanego w górnej części koszar Wakh Sind Barracks - Odnalezienie i uratowanie inżyniera | Misja 5 - Over the Fence - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Poszukiwany inżynier więziony jest na parterze pokazanego na powyższym obrazku niedokończonego budynku zlokalizowanego w górnej części koszar Wakh Sind Barracks. Musisz zachować przede wszystkim czujność, bo okolice tego budynku i jego poszczególne piętra są patrolowane przez 2-3 wrogów. Nie daj się im zaskoczyć szczególnie jeśli któryś z przeciwników rozstawi się na dachu budynku. Dobrze byłoby po cichu zneutralizować wszystkich tutejszych wrogów, dzięki czemu w kolejnej części misji nie przeszkodzą ci w akcji ratunkowej.

Uwaga - Jeśli chcesz żeby gra oznaczyła dokładnie poszukiwany budynek z więźniem to spróbuj złapać jakiegoś przeciwnika i go przesłuchać.

Pomieszczenie z inżynierem - Odnalezienie i uratowanie inżyniera | Misja 5 - Over the Fence - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Pomieszczenie z inżynierem

Do piwnicy z inżynierem prowadzą schody i odnajdziesz je w dwóch różnych miejscach (wybór schodów nie odgrywa żadnej roli). Po znalezieniu się w piwnicy zacznij się skradać na wypadek gdyby przebywali tu jeszcze jacyś wrogowie (jeśli tak właśnie jest to używaj zasłon i postaraj się ich ogłuszyć atakami od tyłu). Inżynier jest w zamkniętym pomieszczeniu - podejdź do czerwonych drzwi i przytrzymaj przycisk akcji żeby je otworzyć.

Podejdź do inżyniera i podnieś go - Odnalezienie i uratowanie inżyniera | Misja 5 - Over the Fence - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Podejdź do inżyniera i podnieś go. Nie radzę przenosić więźnia na zewnątrz. Zamiast tego przejdź do jednego z sąsiednich pomieszczeń w piwnicy i odszukaj pokazaną na powyższym obrazku dziurę w suficie. Połóż inżyniera dokładnie pod tą dziurą i następnie fultonuj go, czyli odeślij balonem do Bazy Matki. Wykonanie tej akcji nagrodzone zostanie zaliczeniem opcjonalnego celu misji.

Jeśli chcesz zakończyć to zadanie to możesz już teraz opuścić koszary, najlepiej tą samą drogą. Podobnie jak w poprzedniej głównej misji możesz zamówić sobie śmigłowiec lub wyjść poza teren działań, dzięki czemu misja automatycznie zostanie zaliczona.