Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 35: Cursed Legacy
MGS V: The Phantom Pain - Misja 35: Cursed Legacy
Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Wybierz to w południowej części mapy, bo w jego pobliżu są dwa poszukiwane kontenery (punkty 3 na mapie).
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Miejsca odnajdywania w dżungli kontenerów nadających się do fultonowania (główny cel misji). Każdego z nich pilnuje co najmniej 3-4 wrogów.
W obozie możesz odnaleźć dane wywiadowcze (jeden z ukrytych celów misji). Kolejne dokumenty są w posiadłości (punkt 5 na mapie).
Wewnątrz posiadłości możesz odnaleźć dane wywiadowcze. Oprócz tego przebywa tu dowódca oddziału Zero Risk Security, którego możesz fultonować (ukryte cele misji).
Miejsce odnalezienia nieoszlifowanych diamentów. Są one powiązane z ukrytym celem misji.
Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Wybierz to w południowej części mapy, bo w jego pobliżu są dwa poszukiwane kontenery (punkty 3 i 4 na mapie).
Miejsca odnajdywania w dżungli kontenerów nadających się do fultonowania (główny cel misji). Każdego z nich pilnuje co najmniej 3-4 wrogów.
Powiększ mapę

Mapa do misji Cursed Legacy | Misja 35 - Cursed Legacy poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Wybierz to w południowej części mapy, bo w jego pobliżu są dwa poszukiwane kontenery (punkty 3 na mapie).

2 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

3 - Kontener – Miejsca odnajdywania w dżungli kontenerów nadających się do fultonowania (główny cel misji). Każdego z nich pilnuje co najmniej 3-4 wrogów.

4 - Obóz – W obozie możesz odnaleźć dane wywiadowcze (jeden z ukrytych celów misji). Kolejne dokumenty są w posiadłości (punkt 5 na mapie).

5 - Posiadłość – Wewnątrz posiadłości możesz odnaleźć dane wywiadowcze. Oprócz tego przebywa tu dowódca oddziału Zero Risk Security, którego możesz fultonować (ukryte cele misji).

6 - Diamenty – Miejsce odnalezienia nieoszlifowanych diamentów. Są one powiązane z ukrytym celem misji.

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 35: Cursed Legacy

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Cursed Legacy

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania trzydziestej piątej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Cursed Legacy. Zadanie to warto rozpocząć przy południowym lądowisku, bo znajduje się ono w niewielkiej odległości od kontenerów związanych z głównym celem misji (punkty 3 na mapie). Zanim dokonasz ekstrakcji kontenerów możesz odwiedzić obóz (punkt 4), dużą posiadłość (punkt 5) oraz okolice posterunku 08 gdzie do zabrania są diamenty (punkt 6).