Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamordowanie wrogich dowódców | Misja 7 - Red Brass poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Zamordowanie wrogich dowódców

Uwaga! Zamordowanie dowódców jednym z dwóch wariantów zaliczenia opisywanej misji. Jeśli wolisz pojmać ich żywcem to przejdź do strony Eksfiltracja wrogich dowódców.

Zaatakowanie dowódców gdy ci się spotkają pozwoli ci szybciej ukończyć misję - Zamordowanie wrogich dowódców | Misja 7 - Red Brass - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Zaatakowanie dowódców gdy ci się spotkają pozwoli ci szybciej ukończyć misję

Dowódców możesz eliminować na wiele różnych sposobów, a to dlatego, że nie ma jedynej słusznej metody na pozbycie się ich. Najbardziej oczywisty wariant zachowania to docieranie do miejsc, w których domyślnie stacjonują. Po znalezieniu się w danym miejscu możesz użyć lornetki żeby zidentyfikować dowódcę (mają czerwone berety) i następnie zdjąć go z bezpiecznej odległości z pomocą snajperki lub zbliżyć się do celu i skorzystać z innej broni (np. z pistoletu czy z karabinu z tłumikiem).

Proces likwidowania dowódców możesz sobie dodatkowo ułatwiać. Jeśli zależy ci na szybkim i bezproblemowym wyeliminowaniu wszystkich trzech oficerów (wskazana metoda działania jeśli pragniesz zdobyć rangę S w tej misji) to możesz zakraść się do wioski Da Wialo Kallai i schować się niedaleko budynku, w którym dowódcy zaplanowali się spotkać. Możesz następnie wrzucić do środka granat albo wystraszyć ich i rozstrzelać gdy wybiegną na zewnątrz.

Możesz podłożyć C4 lub minę na trasie przejazdu jeepa - Zamordowanie wrogich dowódców | Misja 7 - Red Brass - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Możesz podłożyć C4 lub minę na trasie przejazdu jeepa

W przypadku dowódców z koszar Wakh Sind Barracks oraz wioski Da Shago Kallai bardzo ciekawym pomysłem jest również zaskoczenie ich gdy są w podróży, czyli gdy jadą gazikiem w stronę wioski Da Wialo Kallai lub w stronę własnej bazy. Także i w tym przypadku może ci pomóc snajperka, ale jeszcze lepiej byłoby skorzystać z granatnika, wyrzutni lub materiałów wybuchowych. W tym ostatnim przypadku możesz użyć ładunków C4 lub miny przeciwpancernej, umieszczając taki obiekt na drodze (trasa przejazdu jest oznaczana na mapie świata) i odczekując aż w dane miejsce dotrze upatrzony cel misji.

Po zamordowaniu wszystkich dowódców możesz wezwać śmigłowiec lub opuścić samemu obszar misji (najlepiej konno).